2020 m. Liepos 8 d. Trečiadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosVasaros stovyklėlė „Linksmasis traukinys“

Aktuali informacija

 

Pranešimas apie Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ir Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos reorganizavimo sąlygų parengimą

 Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos  reorganizavimo prisijungimo būdu prie Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos sąlygos

_________________________________________________________________

Informacija mokiniams ir tėvams

1. Nuotolinis mokymas pradedamas nuo 2020 m. kovo 30 d. ir tęsis iki karantino pabaigos.

2. Pagrindinė komunikavimo priemonė - TAMO dienynas. Naudojamos ir kitos bendravimo priemonės (,,Faceboook“, ,,Messenger“, ,,Skype“, elektroninis paštas, telefonai ir kt.).

3. Nuotolinis mokymas vyks pagal esamą pamokų tvarkaraštį.

4. Mokiniai kiekvieną dieną privalo susipažinti su TAMO dienyne mokytojų pateikta informacija ir medžiaga mokymuisi, atlikti nurodytas užduotis. Informacija ir medžiaga mokymuisi bus įvedama į TAMO dienyną iš vakaro (pvz., medžiaga antradienio pamokoms – pirmadienį).

5. TAMO dienyne bus nurodyta pamokos tema, klasės darbų skiltyje nurodyta ką, kur, kada ar iki kada ir kaip mokinys turi atlikti. Namų darbų skiltyje bus pateikta užduotis vertinimui (kaupiamajam ar kt.). Užduotis mokinai turės atlikti iki nurodytos datos.

6. Dėl užduočių atlikimo mokinai ir tėvai gali konsultuotis su mokytojais pagal tos dienos pamokų tvarkaraštį (iki 15 val.) arba su mokytoju suderintu laiku.

7. Dėl mokomosios medžiagos pateikimo, dėl virtualių mokymo ir bendravimo aplinkų naudojimo, techninių trukdžių pagalbos kreiptis į skaitmeninių technologijų administratorių (IKT koordinatorių) Rimvidą Jankevičių kiekvieną dieną 10-16 val. el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

8. Visais rūpimais klausimais kreiptis į direktorę (tel. 8 62023220, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ).

Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ugdymo proceso nuotoliniu būdu taisyklės

Direktorė Birutė Zaborskienė

___________________________________________________________

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos dėl koronaviruso Lietuvos gyventojams

– Dažnai plauti rankas su šiltu vandeniu ir muilu;

– Neliesti rankomis veido ir akių, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);

– Laikytis saugaus maisto ruošimo (ypač naudojant termiškai neapdorotą mėsą, kiaušinius);

– Vėdinti patalpas;

– Vengti artimo sąlyčio su visais, kam yra pasireiškę kvėpavimo takų ligos simptomai, pavyzdžiui, kosulys, čiaudulys.

Medicininės kaukės rekomenduojamos pacientams, kurie kosėja ir čiaudi, kad sulaikytų su lašeliais viruso plitimą aplinkoje. Atkreipiame dėmesį, kad jos viruso nesulaiko ir tuo pačiu neapsaugo nuo užsikrėtimo, jei yra artimas kontaktas.

Rankų plovimas yra svarbiausia profilaktinė priemonė, norint išvengti susirgimo. Rankas reikėtų plauti dažnai ir kruopščiai su vandeniu ir muilu bent 20 sekundžių. Jei muilo ir vandens nėra, taip pat galima naudoti alkoholio pagrindu pagamintą rankų antiseptiką su ne mažiau kaip 60 proc. alkoholio. Virusas į organizmą gali patekti per akis, nosį ir burną, todėl nerekomenduojama liesti veidą neplautomis rankomis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija dėl koronaviruso čia.

k_rek1

k_rek2

k_rek3

__________________________________________________________________

G4

Vasaros stovyklėlė „Linksmasis traukinys“

Stovyklele   Nuo birželio 1 iki 12 dienos vykdyta socializacijos programa. Įgyvendinant  šią  programą, mokiniams buvo sudarytos sąlygos saviraiškai, iniciatyvumui, kūrybiškumui, pilietiškumui ugdyti.

   Kartu buvo diegiami sveikos gyvensenos principai, ugdomi  socialiniai   įgūdžiai (bendravimas, bendradarbiavimas) ir kt. Vaikai patraukliai, turiningai, išradingai praleido laisvalaikį: dalyvavo kūrybinėse popietėse, sporto dienoje, kepė duonelę, aplankė gyvūnų fermą, iškylavo prie Notigalės ežero.

   Kaip ir kiekvienas metais, nuo birželio 1 dienos mūsų mokykloje vyko 1-4 klasių mokinių vasaros stovykla „Linksmasis traukinys“. Jau pirmą stovyklos dieną  mokiniai susipažino su planuojama veikla, piešė linksmąjį traukinį.  Į vagonus  sutalpino savo pieštus portretus. Antrą stovyklos dieną išvyko į Kupiškio  verslo ir technologijos mokyklos gyvūnų fermą. Aplankė „Uošvės liežuvį“, išbandė pontoninį tiltą“.

   Stovyklautojai vyko ir į Menų dieną. Iš molio gabalėlių nulipdė nuostabius meno kūrinėlius. Meno paslapčių mokė dailės mokytoja Lina Riaubienė. Dar galėjo pabūti  poetais ir dainininkais. Sukūrė puikią dainą ir apdainavo stovykloje dirbančias pradinių klasių mokytojas. Už tai nuoširdžiai dėkingi mokytojoms Vilmai Likienei ir Linai Riaubienei.

  Pradinukai dalyvavo ir mokyklos renginyje „Mokyklos garbė - 2015“. Kitą dieną  jų laukė didelis ir kilnus darbas - darė gėlytes „Liūdesio pievelei“. Pievelėje pražydo nuostabūs aguonų, ramunių, rugiagėlių  žiedai. Jie buvo skirti Gedulo ir Vilties dienai paminėti. Daugiau apie šią dieną, apie tai, kaip buvo tremiami žmonės į Sibirą, papasakojo istorijos mokytoja  Rasa Kaušakienė.

   Taip dienos  tirpo  viena po kitos, kol stovyklautojai atkeliavo į Sporto dieną. Pradinukai savo jėgas išbandė kvadrato varžybose, estafetėse. Aplankė Algirdo Notkaus ūkį, apžiūrėjo techniką, grūdų džiovyklą, granulių cechą, pobūvių salę, pasivaišino saldumynais. Grįždami užsuko į svečius pas Skapiškio ugniagesius, iš arčiau susipažino su ugniagesio-gelbėtojo profesija. Nudardėjo ir į Uoginių kaimą, kuriame įsikūręs amatų centras. Jame galėjo išsikepti duonelės. Paskutinę dieną vainikavo išvyka prie Notigalės ežero. Ten kepė dešreles, džiaugėsi  maudynėmis. 

   Visos stovyklos metu, mokytojoms išradingai ir efektyviai taikant įvairius metodus, pradinukai buvo smagiai nusiteikę, noriai dalyvavo įvairiose veiklose, drąsiai reiškė mintis, turiningai praleido laiką.

Stovyklėlė 2015

 

Iki vasaros atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Norint nedaryti klaidingų žingsnių reikia trepsėti vienoje vietoje."
D.Aminado

Šiandien

Tarptautinė alergijos diena
Video žaidimų diena
Math 2.0 diena

   pavasaris2

Vardadieniai:

Vaitautas, Valmantė, Arnoldas, Elžbieta, Elzė, Virginija, Virga

Saulė     sun

teka 04:53, leidžiasi 21:54

dienos ilgumas 17.01

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 189 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.215.133.185

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

297512
ŠiandienŠiandien1051
VakarVakar2095
Šią savaitęŠią savaitę5029
Šį mėnesįŠį mėnesį17193
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle