2019 m. Gruodžio 14 d. Šeštadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosVasaros stovyklėlė „Linksmasis traukinys“

G4

Vasaros stovyklėlė „Linksmasis traukinys“

Stovyklele   Nuo birželio 1 iki 12 dienos vykdyta socializacijos programa. Įgyvendinant  šią  programą, mokiniams buvo sudarytos sąlygos saviraiškai, iniciatyvumui, kūrybiškumui, pilietiškumui ugdyti.

   Kartu buvo diegiami sveikos gyvensenos principai, ugdomi  socialiniai   įgūdžiai (bendravimas, bendradarbiavimas) ir kt. Vaikai patraukliai, turiningai, išradingai praleido laisvalaikį: dalyvavo kūrybinėse popietėse, sporto dienoje, kepė duonelę, aplankė gyvūnų fermą, iškylavo prie Notigalės ežero.

   Kaip ir kiekvienas metais, nuo birželio 1 dienos mūsų mokykloje vyko 1-4 klasių mokinių vasaros stovykla „Linksmasis traukinys“. Jau pirmą stovyklos dieną  mokiniai susipažino su planuojama veikla, piešė linksmąjį traukinį.  Į vagonus  sutalpino savo pieštus portretus. Antrą stovyklos dieną išvyko į Kupiškio  verslo ir technologijos mokyklos gyvūnų fermą. Aplankė „Uošvės liežuvį“, išbandė pontoninį tiltą“.

   Stovyklautojai vyko ir į Menų dieną. Iš molio gabalėlių nulipdė nuostabius meno kūrinėlius. Meno paslapčių mokė dailės mokytoja Lina Riaubienė. Dar galėjo pabūti  poetais ir dainininkais. Sukūrė puikią dainą ir apdainavo stovykloje dirbančias pradinių klasių mokytojas. Už tai nuoširdžiai dėkingi mokytojoms Vilmai Likienei ir Linai Riaubienei.

  Pradinukai dalyvavo ir mokyklos renginyje „Mokyklos garbė - 2015“. Kitą dieną  jų laukė didelis ir kilnus darbas - darė gėlytes „Liūdesio pievelei“. Pievelėje pražydo nuostabūs aguonų, ramunių, rugiagėlių  žiedai. Jie buvo skirti Gedulo ir Vilties dienai paminėti. Daugiau apie šią dieną, apie tai, kaip buvo tremiami žmonės į Sibirą, papasakojo istorijos mokytoja  Rasa Kaušakienė.

   Taip dienos  tirpo  viena po kitos, kol stovyklautojai atkeliavo į Sporto dieną. Pradinukai savo jėgas išbandė kvadrato varžybose, estafetėse. Aplankė Algirdo Notkaus ūkį, apžiūrėjo techniką, grūdų džiovyklą, granulių cechą, pobūvių salę, pasivaišino saldumynais. Grįždami užsuko į svečius pas Skapiškio ugniagesius, iš arčiau susipažino su ugniagesio-gelbėtojo profesija. Nudardėjo ir į Uoginių kaimą, kuriame įsikūręs amatų centras. Jame galėjo išsikepti duonelės. Paskutinę dieną vainikavo išvyka prie Notigalės ežero. Ten kepė dešreles, džiaugėsi  maudynėmis. 

   Visos stovyklos metu, mokytojoms išradingai ir efektyviai taikant įvairius metodus, pradinukai buvo smagiai nusiteikę, noriai dalyvavo įvairiose veiklose, drąsiai reiškė mintis, turiningai praleido laiką.

Stovyklėlė 2015

 

Iki žiemos atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

Šiandien

Laikinai nemokamos programinės įrangos diena
Arklio diena

Zib

Vardadieniai:

Alfredas, Fortunatas, Tarvainas, Kintvilė

Saulė     sun

teka 08:33, leidžiasi 15:52

dienos ilgumas 07.19

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 220 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.234.214.179

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

235874
ŠiandienŠiandien1045
VakarVakar3393
Šią savaitęŠią savaitę17289
Šį mėnesįŠį mėnesį43277
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle