PradžiaStruktūra ir kontaktaiDarbuotojai

Pedagoginių darbuotojų sąrašas 2017-2018 m. m.

Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Kvalifikacinė kategorija

Dėstomas dalykas

Pareigybės pavadinimas

Pareigybės lygis

1.

Birutė

Zaborskienė

III vadybinė, istorijos vyresnioji mokytoja

Direktorė

A2

2.

Audronė Liudvinavičienė

III vadybinė,

Chemijos mokytoja metodininkė

Chemija

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mokytoja

A2

3.

Virginijus Kaušakys

Technologijų vyresnysis mokytojas

Technologijos

Mokytojas

A2

4.

Nijolė Bagdonavičienė

Lietuvių kalbos, etikos vyresnioji mokytoja

Lietuvių kalba, etika

Mokytoja

A2

5.

Auksė Jankevičienė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Lietuvių kalba

Mokytoja

A2

6.

Skaistė

Bakanienė

Anglų kalbos, dailės vyresnioji mokytoja

Anglų kalba

Mokytoja

A2

7.

Nijolė

Greibuvienė

Rusų kalbos vyresnioji mokytoja

Rusų kalba, sauga

Mokytoja

A2

8.

Regina

Mačionienė

Matematikos vyresnioji mokytoja

Matematika, ekonomika ir verslumas

Mokytoja

A2

9.

Rita

Totorienė

Fizikos, biologijos vyresnioji mokytoja

Fizika, biologija, gamta ir žmogus

Mokytoja

A2

10.

Rasa

Kaušakienė

Istorijos, geografijos mokytoja metodininkė

Istorija, geografija, pilietiškumo pagrindai

Mokytoja

A2

11.

Oksana Morkvėnienė

Kūno kultūros vyresnioji mokytoja

Kūno kultūra

Mokytoja

A2

12.

Alma

Knabikienė

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

B

13.

Renata

Zabulienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Pradinis ugdymas

Mokytoja

A2

14.

Gitana Sriubiškienė

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

Pradinis ugdymas

Mokytoja

A2

15.

Žydra Andrijauskienė

Tikybos vyresnioji mokytoja

Tikyba

Mokytoja

A2

16.

Rimvidas Jankevičius

Informacinių technologijų vyresnysis mokytojas

Informacinės technologijos

Mokytojas

A2

17.

Lina

Riaubienė

Dailės mokytoja metodininkė

Dailė

Mokytoja

A2

18.

Rūta

Trubilienė

Šokio mokytoja

Šokis

Mokytoja

A2

19.

Sandra

Guginienė

Muzikos vyresnioji mokytoja

Muzika

Mokytoja

A2

20.

Lina Bukauskienė

(vaiko priežiūros atostogose)

Dailės, technologijų vyresnioji mokytoja

Technologijos

Mokytoja

A2

21.

Rita

Kiaulėnienė

Vyresnioji socialinė pedagogė

Socialinė pedagogė

A2

22.

Laura

Vaičekonytė

Specialioji pedagogė

Specialioji pedagogė

A2

23.

Regina

Stanienė

Bibliotekininkė, technologijų vyresnioji mokytoja

Bibliotekininkė

B

Darbuotojai pasiekiami telefonu (8 459) 42171 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Ūkinių darbuotojų sąrašas 2017-2018 m. m.

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigybės pavadinimas

Pareigybės lygis

1.

Virginijus Kaušakys

Ūkvedys

C

2.

Sigutė Sriubiškienė

Raštvedė

C

3.

Rimvidas Jankevičius

Kompiuterininkas

C

4.

Regimantas Sriubiškis

Vairuotojas

C

5.

Valentinas Zaborskis

Kūrikas (sezonui)

Statinių priežiūros darbininkas

C

D

6.

Laimonas Burokas

Statinių priežiūros darbininkas

D

7.

Irmantas Damašas

Kiemsargis

D

8.

Veronika Laima Adomėlienė

Valytoja

D

9.

Birutė Arbūzienė

Valytoja

D

10.

Gražina Gūrienė

Valytoja

D

11.

Dalia Kraucevičienė

Valytoja

D

12.

Danguolė Šlapelienė

Valytoja

D

Darbuotojai pasiekiami telefonu (8 459) 42171 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Atnaujinta: Antradienis, 31 Spalis 2017 09:36

 
 2018 m. Lapkričio 16 d. 06:14:07

Prisijunk



moodle