2019 m. Lapkričio 12 d. Antradienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosVaržybos, skirtos olimpiečio A. Antipovo ir Kupiškio rajono savivaldybės taurei laimėti

Skapiškio pagrindinė mokykla dalyvauja akcijoje
„MES RŪŠIUOJAM, PRISIJUNK IR TU“,
kviečiame prisijungti  ir jus.
Nebereikalingą, sugedusią buitinę techniką (televizorius, kompiuterius, šaldytuvus, skalbimo mašinas ir kt.)  
iki lapkričio 11 d. atvežkite prie buvusio vaikų darželio Skapiškyje.
Lapkričio 11 d. Jūsų pageidavimu galime pasiimti patys.
Jei turite panaudotos buitinės technikos,
informuokite telefonais 8 459  42171  arba 8 616 16413.
Organizatoriai

V10

___________________________________________________________________

G4

Varžybos, skirtos olimpiečio A. Antipovo ir Kupiškio rajono savivaldybės taurei laimėti

ANtB    Rugsėjo 13 dieną Kupiškyje vyko bėgimo varžybos, skirtos olimpiečio Aleksandro Antipovo ir Kupiškio rajono savivaldybės taurei laimėti. Į jas užsiregistravo rekordinis skaičius – 613 dalyvių  iš Kupiškio ir kitų Lietuvos miestų.

Mūsų mokyklai atstovavo net dvidešimt devyni 1-8 klasių mokiniai: Danielė Antanavičiūtė (1 kl.), Astijus Damašas (1 kl.), Patricija Mačionytė (1 kl.), Gustas Sriubiškis (1 kl.), Rasa Varanavičiūtė (1 kl.), Mindaugas Masiulis (1 kl.), Elzė Butkevičiūtė (2 kl.), Vilius Naujokas (2 kl.), Ugnė Vinikaitė (2 kl.), Marius Keturauskas (3 kl.), Laurynas Leknickas (3 kl.), Aušra Kirkytė (4 kl.), Vytautė Kolosovaitė (4 kl.), Rokas Žilinskas (5 kl.), Ignas Danielaitis (5 kl.), Elija Petuchovaitė (6 kl.), Emilija Petuchovaitė (6 kl.), Karina Liubertaitė (6 kl.), Aurimas Dilys (6 kl.), Titas Bakanas (7 kl.), Darius Rudokas (7 kl.), Dovydas Uldukis (7 kl.), Mantas Juzėnas (7 kl.), Luka Lipkytė (7 kl.), Evelina Žiaugrytė (7 kl.), Agnė Matusevičiūtė (8 kl.), Gabrielė Ščerbakovaitė (8 kl.), Luka Janulionytė (8 kl.).

  Geriausiai šiose varžybose sekėsi antrokei Ugnei Vinikaitei -  ji iškovojo III vietą. Savo amžiaus grupėje jai teko varžytis net su 74 bėgikėmis. Ugnė buvo apdovanota specialiu Lietuvos lengvosios atletikos asociacijos medaliu ir stikliniu prizu.

  Visi varžybų dalyviai gavo po atminimo medalį, buvo pavaišinti renginio rėmėjų pagamintais varškės sūreliais ir kareiviška koše.

Fizinio ugdymo mokytoja Oksana Morkvėnienė 

Pradinių klasių mokytoja Renata Zabulienė

 

 

Iki žiemos atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Matyti lengva, sunkiau numatyti."
Bendžaminas Franklinas

Šiandien

Ožio diena
Darbų saugos specialisto diena
Jaunųjų skaitytojų diena

SketisM

Vardadieniai:

Juozapotas, Teodoras, Ašmantas, Alvilė, Kristina, Renata, Kristinas

Saulė     sun

teka 07:41, leidžiasi 16:24

dienos ilgumas 08.43

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 157 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 34.231.21.123

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

226224
ŠiandienŠiandien2895
VakarVakar4447
Šią savaitęŠią savaitę7342
Šį mėnesįŠį mėnesį40794
Prisijungę:
-

Prisijunk



moodle