2020 m. Liepos 6 d. Pirmadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosAtkurtai Lietuvos valstybei 101!

Aktuali informacija

 

Pranešimas apie Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ir Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos reorganizavimo sąlygų parengimą

 Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos  reorganizavimo prisijungimo būdu prie Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos sąlygos

_________________________________________________________________

Informacija mokiniams ir tėvams

1. Nuotolinis mokymas pradedamas nuo 2020 m. kovo 30 d. ir tęsis iki karantino pabaigos.

2. Pagrindinė komunikavimo priemonė - TAMO dienynas. Naudojamos ir kitos bendravimo priemonės (,,Faceboook“, ,,Messenger“, ,,Skype“, elektroninis paštas, telefonai ir kt.).

3. Nuotolinis mokymas vyks pagal esamą pamokų tvarkaraštį.

4. Mokiniai kiekvieną dieną privalo susipažinti su TAMO dienyne mokytojų pateikta informacija ir medžiaga mokymuisi, atlikti nurodytas užduotis. Informacija ir medžiaga mokymuisi bus įvedama į TAMO dienyną iš vakaro (pvz., medžiaga antradienio pamokoms – pirmadienį).

5. TAMO dienyne bus nurodyta pamokos tema, klasės darbų skiltyje nurodyta ką, kur, kada ar iki kada ir kaip mokinys turi atlikti. Namų darbų skiltyje bus pateikta užduotis vertinimui (kaupiamajam ar kt.). Užduotis mokinai turės atlikti iki nurodytos datos.

6. Dėl užduočių atlikimo mokinai ir tėvai gali konsultuotis su mokytojais pagal tos dienos pamokų tvarkaraštį (iki 15 val.) arba su mokytoju suderintu laiku.

7. Dėl mokomosios medžiagos pateikimo, dėl virtualių mokymo ir bendravimo aplinkų naudojimo, techninių trukdžių pagalbos kreiptis į skaitmeninių technologijų administratorių (IKT koordinatorių) Rimvidą Jankevičių kiekvieną dieną 10-16 val. el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

8. Visais rūpimais klausimais kreiptis į direktorę (tel. 8 62023220, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ).

Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ugdymo proceso nuotoliniu būdu taisyklės

Direktorė Birutė Zaborskienė

___________________________________________________________

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos dėl koronaviruso Lietuvos gyventojams

– Dažnai plauti rankas su šiltu vandeniu ir muilu;

– Neliesti rankomis veido ir akių, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);

– Laikytis saugaus maisto ruošimo (ypač naudojant termiškai neapdorotą mėsą, kiaušinius);

– Vėdinti patalpas;

– Vengti artimo sąlyčio su visais, kam yra pasireiškę kvėpavimo takų ligos simptomai, pavyzdžiui, kosulys, čiaudulys.

Medicininės kaukės rekomenduojamos pacientams, kurie kosėja ir čiaudi, kad sulaikytų su lašeliais viruso plitimą aplinkoje. Atkreipiame dėmesį, kad jos viruso nesulaiko ir tuo pačiu neapsaugo nuo užsikrėtimo, jei yra artimas kontaktas.

Rankų plovimas yra svarbiausia profilaktinė priemonė, norint išvengti susirgimo. Rankas reikėtų plauti dažnai ir kruopščiai su vandeniu ir muilu bent 20 sekundžių. Jei muilo ir vandens nėra, taip pat galima naudoti alkoholio pagrindu pagamintą rankų antiseptiką su ne mažiau kaip 60 proc. alkoholio. Virusas į organizmą gali patekti per akis, nosį ir burną, todėl nerekomenduojama liesti veidą neplautomis rankomis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija dėl koronaviruso čia.

k_rek1

k_rek2

k_rek3

__________________________________________________________________

G4

Atkurtai Lietuvos valstybei 101!

VsSh0   Vasario 15 dieną, atsiliepdami į Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimą Valstybės atkūrimo dieną švęsti linksmai, Skapiškio pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai susirinko į netradicinę dieną.

Šventę pradėjo mokyklos direktorė Birutė Zaborskienė pamokančia istorija apie netikėtose vietose slypinčią sėkmę. Direktorė pasveikino mokines, kurioms puikiai pasisekė technologijų olimpiadoje: Aliną Poškaitę (I vieta), Dominyką Šybaitę (I vieta), Ernestą Poškaitę (I vieta), Gretą Tijušaitę (III vieta). Jas olimpiadai rengė mokytoja Lina Stanislovaitytė-Bukauskienė. Ištrauką iš L. S. Černiauskaitės apysakos „Žiema, kai gimė Pašiauštaplunksnis“ perskaitė Agnė Matusevičiūtė, rajoniniame meninio skaitymo konkurse šiemet laimėjusi  I vietą tarp 5-8 klasių mokinių (mokytoja Auksė Jankevičienė).

  Visiems sugiedojus himną, istorijos mokytoja Rasa Kaušakienė priminė sudėtingą Lietuvos likimą nuo XVIII a. pabaigos iki valstybės atkūrimo 1918 m. vasario 16 dieną, trumpai supažindino su signatarais ir jų likimais.

  Vėliau mokytojai ir mokiniai, padedami mokytojos Skaistės Bakanienės, pynė trispalves apyrankes, kurias nutarė nešioti nuo vasario iki kovo mėnesio.

  Prisiminti Lietuvos valstybės simbolius, lankomas vietas šešios mokinių komandos rinkosi į viktoriną, kurią vedė Kupiškio etnografijos muziejaus darbuotoja Kristina Jokimienė. Užduotys buvo trijų lygių. Visos komandos įnirtingai kovėsi, kuri tiksliau ir greičiau atsakys į pateiktus klausimus. Visi viktorinos dalyviai buvo apdovanoti muziejaus parengtomis dovanėlėmis.

  Trečioji netradicinės dienos dalis buvo istorinių meninių filmų peržiūra ir aptarimas. Vyresniųjų klasių mokiniai, vadovaujami mokytojos Nijolės Bagdonavičienės, žiūrėjo režisieriaus A. Puipos filmą „Dievų miškas“. Šis neįprastos stilistikos, originalios dramaturgijos ir režisūros filmas pasakojo apie žmogų, menininką, mąstytoją, kuriam buvo lemta likti nepalaužtam dviejų totalitarinių – nacių ir sovietinio – režimų.

  5-7 klasės mokiniams mokytoja Auksė Jankevičienė parinko filmą „Skrydis per Atlantą“, kuris dar kartą mokiniams priminė legendinį lietuvių lakūnų skrydį, pasakojo apie žmogaus užsibrėžto tikslo siekimą, jaunos Lietuvos valstybės garsinimo būdus ir priesakus jaunimui.

  Netradicinė diena mokykloje baigėsi linksmais šokiais vakare,  kurių metu mokiniai ne tik šoko, bet ir dainavo lietuviškas dainas.

  Ačiū visiems už buvimą kartu ir gražiai paminėtą Lietuvai svarbią šventę.

Mokytoja Rasa Kaušakienė

VsSh1

VsSh2

VsSh3

VsSh4

VsSh5

VsSh6

 

Iki vasaros atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Paprastus vaikus atneša gandras, o smalsieji gimsta patys."
D.Aminado

Šiandien

Žemės afelis
Darboholikų diena
Bikini diena
Klonuotų sutvėrimų diena

   pavasaris2

Vardadieniai:

Antanas, Butginas, Mantmilė, Karolina, Filomena

Saulė     sun

teka 04:50, leidžiasi 21:57

dienos ilgumas 17.07

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 239 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 18.206.238.176

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

297000
ŠiandienŠiandien1660
VakarVakar2275
Šią savaitęŠią savaitę18700
Šį mėnesįŠį mėnesį12068
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle