2019 m. Gruodžio 10 d. Antradienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosViena diena su Krašto apsaugos savanoriais

G4

Viena diena su Krašto apsaugos savanoriais

KASP    Lapkričio 23 dieną su mūsų mokyklos 4-10 klasių mokiniais susitiko KASP Kupiškio kuopai kariai.

Į mokyklą atvyko kapitonas Boris Gembickij, kapitonas Audrius Šulnis, vyresnysis eilinis Laimis Puciata ir eiliniai Marius Murauskas bei Gytis Peciukonis. Iš jų net trys savanoriai – buvę mūsų mokiniai.

  Kapitonas Boris Gembickij teigė, kad šiandienos Lietuvos kariuomenė – tai motyvuota kariuomenė, pasirengusi ginti šalį kartu su visa tauta ir sąjungininkais, sėkmingai dalyvaujanti tarptautinėse operacijose ir padedanti Lietuvos žmonėms ypatingų nelaimių atvejais. Svečias supažindino su KASP struktūra. Buvo įdomu sužinoti, kad Lietuvos kariuomenėje yra Sausumos pajėgos, Karinės oro pajėgos, Karinės jūrų pajėgos ir Specialiųjų operacijų pajėgos. Svečias nurodė net 7 priežastis, dėl kurių verta tapti kariu. Suprantamai išdėstė tarnybos būdus.

  Po to savanoriai supažindino mokinius su ginklais, naudojamais Lietuvos kariuomenėje. O smagiausia susitikimo dalis buvo mini pratybos. Jos vyko lauke. Mokiniai pasiskirstė į komandas,  jiems buvo išdalytos veido apsaugos priemonės ir ginklai. Kiekviena komanda turėjo savo vadą (savanorį).

  Šis susitikimas mokiniams labai patiko, nes buvo emocingas ir įdomus.

Socialinė pedagogė Rita Kiaulėnienė

 

Iki žiemos atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Pusė žmonijos turi ką pasakyti, bet tyli, o kita pusė neturi ką pasakyti, bet be pertraukos kalba."
Robertas Frostas

Šiandien

Žmogaus teisių diena
Futbolo diena
Nobelio diena
Dešimtainės sistemos diena  

Zib

Vardadieniai:

Eidimtas, Ilma, Eularija, Loreta

Saulė     sun

teka 08:29, leidžiasi 15:53

dienos ilgumas 07.24

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 169 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.95.131.208

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

234567
ŠiandienŠiandien645
VakarVakar3580
Šią savaitęŠią savaitę4225
Šį mėnesįŠį mėnesį30213
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle