2019 m. Gruodžio 13 d. Penktadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosTechnologijų olimpiados prizininkai

G4

Technologijų olimpiados prizininkai

TO   Vasario 24 d. Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių technologijos olimpiados „Mes - kūrybingi ir išmanūs“ rajoninis turas. Olimpiadoje dalyvavo visų rajono mokyklų kūrybingiausi  5-12 klasių mokiniai.

Mūsų mokyklai atstovavo 9 mokiniai, sukūrę gražiausius kūrybinius darbus.  Gražius, nuotaikingus, spalvingus guminukus sukūrė  5 kl.  mokinė  Agnė Matusevičiūtė,  septintos klasės mokiniai:  Rytis Klimka, Džiugas Meilus, Vygantas Rulis,  pagamino sapnų  gaudykles. Aštuntokai   iš lininio audinio sukūrė gėles ir  jas sujungė į kompozicijas.  Olimpiadoje  dalyvavo  Gabijos  Janulionytės  ir Tomo Kurkausko kūrybiniai darbai.   Gražiai bendradarbiaudami,  devintos klasės mokiniai  pagamino rankdarbius   iš džiuto.  Originalumu  sužavėjo  9 kl. mokinių:  Dovilės Vilimaitės ir Karolinos Vilimaitės,  sukurti mergaičių portretai  bei  Edgaro Poškos  žvakidė.  Olimpiadai pasiruošti mokiniams  padėjo technologijų  mokytoja Regina Stanienė.

  Olimpiados rezultatai  džiuginantys: I vietą  laimėjo Dovilė Vilimaitė , II vietą  - Karolina Vilimaitė, III vietą  užėmė Gabija Janulionytė ir Rytis Klimka savo amžiaus grupėse.  Mūsų mokyklos  9 kl. mokinė Dovilė Vilimaitė  atstovaus  Kupiškio rajono mokyklų   8-10 klasių  mokiniams  respublikinėje technologijų  olimpiadoje Kaune. Džiaugiamės sėkme ir  linkime  Dovilei  susikaupimo bei  sėkmės ruošiantis respublikinei  technologijų olimpiadai.

  Dėkoju už kruopštumą, išradingumą, draugiškumą visiems mokiniams, kurie kantriai kūrė ir padėjo kurti draugams. Mokykla didžiuojasi jaunaisiais kūrėjais. ŠAUNUOLIAI!

Mokytoja Regina Stanienė

 

Iki žiemos atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

Šiandien

Šviesos diena, Šv. Liucija
Smuiko diena
Ledų diena

Zib

Vardadieniai:

Liucija, Odilija, Kastautas, Eiviltė, Otilija, Kastytis

Saulė     sun

teka 08:32, leidžiasi 15:52

dienos ilgumas 07.20

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 106 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.231.212.98

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

235464
ŠiandienŠiandien342
VakarVakar2996
Šią savaitęŠią savaitę13193
Šį mėnesįŠį mėnesį39181
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle