2020 m. Liepos 4 d. Šeštadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosSavaitė „Be patyčių“

Aktuali informacija

 

Pranešimas apie Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ir Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos reorganizavimo sąlygų parengimą

 Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos  reorganizavimo prisijungimo būdu prie Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos sąlygos

_________________________________________________________________

Informacija mokiniams ir tėvams

1. Nuotolinis mokymas pradedamas nuo 2020 m. kovo 30 d. ir tęsis iki karantino pabaigos.

2. Pagrindinė komunikavimo priemonė - TAMO dienynas. Naudojamos ir kitos bendravimo priemonės (,,Faceboook“, ,,Messenger“, ,,Skype“, elektroninis paštas, telefonai ir kt.).

3. Nuotolinis mokymas vyks pagal esamą pamokų tvarkaraštį.

4. Mokiniai kiekvieną dieną privalo susipažinti su TAMO dienyne mokytojų pateikta informacija ir medžiaga mokymuisi, atlikti nurodytas užduotis. Informacija ir medžiaga mokymuisi bus įvedama į TAMO dienyną iš vakaro (pvz., medžiaga antradienio pamokoms – pirmadienį).

5. TAMO dienyne bus nurodyta pamokos tema, klasės darbų skiltyje nurodyta ką, kur, kada ar iki kada ir kaip mokinys turi atlikti. Namų darbų skiltyje bus pateikta užduotis vertinimui (kaupiamajam ar kt.). Užduotis mokinai turės atlikti iki nurodytos datos.

6. Dėl užduočių atlikimo mokinai ir tėvai gali konsultuotis su mokytojais pagal tos dienos pamokų tvarkaraštį (iki 15 val.) arba su mokytoju suderintu laiku.

7. Dėl mokomosios medžiagos pateikimo, dėl virtualių mokymo ir bendravimo aplinkų naudojimo, techninių trukdžių pagalbos kreiptis į skaitmeninių technologijų administratorių (IKT koordinatorių) Rimvidą Jankevičių kiekvieną dieną 10-16 val. el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

8. Visais rūpimais klausimais kreiptis į direktorę (tel. 8 62023220, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ).

Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ugdymo proceso nuotoliniu būdu taisyklės

Direktorė Birutė Zaborskienė

___________________________________________________________

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos dėl koronaviruso Lietuvos gyventojams

– Dažnai plauti rankas su šiltu vandeniu ir muilu;

– Neliesti rankomis veido ir akių, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);

– Laikytis saugaus maisto ruošimo (ypač naudojant termiškai neapdorotą mėsą, kiaušinius);

– Vėdinti patalpas;

– Vengti artimo sąlyčio su visais, kam yra pasireiškę kvėpavimo takų ligos simptomai, pavyzdžiui, kosulys, čiaudulys.

Medicininės kaukės rekomenduojamos pacientams, kurie kosėja ir čiaudi, kad sulaikytų su lašeliais viruso plitimą aplinkoje. Atkreipiame dėmesį, kad jos viruso nesulaiko ir tuo pačiu neapsaugo nuo užsikrėtimo, jei yra artimas kontaktas.

Rankų plovimas yra svarbiausia profilaktinė priemonė, norint išvengti susirgimo. Rankas reikėtų plauti dažnai ir kruopščiai su vandeniu ir muilu bent 20 sekundžių. Jei muilo ir vandens nėra, taip pat galima naudoti alkoholio pagrindu pagamintą rankų antiseptiką su ne mažiau kaip 60 proc. alkoholio. Virusas į organizmą gali patekti per akis, nosį ir burną, todėl nerekomenduojama liesti veidą neplautomis rankomis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija dėl koronaviruso čia.

k_rek1

k_rek2

k_rek3

__________________________________________________________________

G4

Savaitė „Be patyčių“

BeP   Balandžio 13-17 dienomis mūsų mokykloje vyko akcija „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, kurios metu buvo skatinama tolerancija, draugiškumas bei pagarba vienas kitam.

   Visi mokiniai ir mokytojai buvo kviečiami įsijungti į veiksmo savaitę, kuria siekėme burti mokyklos bendruomenę bendram darbui mažinant patyčias. Akciją „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“  jau šeštus metus inicijuoja  VŠĮ „Vaikų linija“ ir jos vadovas dr. Robertas Povilaitis. Kiekvieną dieną mokykloje vyko vis nauja veikla.

   Pirmadienis buvo šypsenų ir geros nuotaikos diena. Mokinių tarybos nariai paruošė ir išdalijo mokyklos bendruomenei šypsenėles, kviesdami  mylėti save ir būti  geresniais kitiems. Juk  sakoma: „Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako, jog tavo širdis yra namuose“ (B. Ferrero).

   Antradienis – muzikos diena. Pertraukų metu  skambėjo įvairių stilių muzika. Mažieji mokiniai galėjo pasidžiaugti dainomis iš animacinių filmų. Muzikos skambesys padėjo sukurti džiaugsmingą nuotaiką mokykloje.

   Trečiadienį vyko susitikimas su Kupiškio rajono policijos komisariato pareigūnais. Pareigūnai kalbėjo apie baudžiamąją atsakomybę už patyčių organizavimą bei jų įgyvendinimą mokykloje, už chuliganizmą viešoje vietoje ir smurtą artimoje aplinkoje. Rodė mokiniams mokomuosius filmukus, juos aptarė.

   Ketvirtadienį mokiniai buvo kviečiami nebijoti būti kitokiais, pasipuošti įspūdinga  šukuosena, originalia apranga, papuošalais.

  Penktadienį vyko susitikimas su Kupiškio dekanato dekanu Mindaugu Kučinsku. Dekanas kalbėjo apie draugystę, buvimo kartu svarbą, pagarbą vienas kitam, toleranciją. Akcentavo net trumpos kasdienės maldelės teikiamą džiaugsmą. Atsakinėjo į mokinių ir mokytojų klausimus.

  „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ veiklą organizavo ir įgyvendino mokinių taryba ir socialinė pedagogė Rita.

Savaitė „Be patyčių“

 

Iki vasaros atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

Šiandien

Country muzikos diena
Nedalomumo diena
Nepriklausomybės nuo mėsos diena

   pavasaris2

Vardadieniai:

Berta, Elžbieta, Ulrikas, Skalvis, Gedgailė, Teodoras, Malvina

Saulė     sun

teka 04:49, leidžiasi 21:57

dienos ilgumas 17.08

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 101 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.236.126.69

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

296741
ŠiandienŠiandien1345
VakarVakar2606
Šią savaitęŠią savaitę16110
Šį mėnesįŠį mėnesį9478
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle