Balandžio 13 dieną vyko jau tradicine tapusi šventė „Vaikų Velykėlės“, puoselėjanti senus lietuviškus papročius, ugdanti tautišką vaikų mąstyseną ir bendravimo dvasią.
Į šventę lydimi savo mokytojų: A. Knabikienės, D. Notkuvienės, D. Petrulytės, R. Zabulienės ir G. Sriubiškienės, mokinukai rinkosi kupini džiaugsmingų įspūdžių po šv. Velykų, nešini spalvingais margučiais. Juos pasitiko Velykų Bobutė. Apie Velykų šventės prasmę gražiai papasakojo trečiokai. Jie pamėgdžiojo paukštelių balsus, dainavo sūpuoklines dainas. Vyko margučių ridenimo varžytuvės. Nugalėtojus Velykė apdovanojo padėkomis ir saldžiais prizais.
Buvo paruoštas Didžiojo margučio muliažas. Ant jo vaikai dėliojo, klijavo, piešė, aplikavo margučius. Margutis buvo nufotografuotas ir nuotraukos nusiųstos į respublikinį konkursą „Vaikų Velykėlės 2015“. Visi vaikai, kurie dalyvavo marginant Didįjį margutį, apdovanoti specialiai konkursui išleistais CD „Bardų dainos vaikams“.
Velykėlės-2015
DSCF2052.jpg
https://picasaweb.google.com/lh/photo/fwHwQsNPMdaXXVs06xfqutMTjNZETYmyPJy0liipFm0
DSCF2053.jpg
https://picasaweb.google.com/lh/photo/XXrfsBj50DmVFY7qJ-TfvNMTjNZETYmyPJy0liipFm0
DSCF2056.jpg
https://picasaweb.google.com/lh/photo/f-Isftd-igx9QD_Fzip2J9MTjNZETYmyPJy0liipFm0
DSCF2057.jpg
https://picasaweb.google.com/lh/photo/BL3AGYkpj2Nmbnk4vcZWMtMTjNZETYmyPJy0liipFm0
DSCF2063.jpg
https://picasaweb.google.com/lh/photo/KFXmQnA-2S_XsoNN5n4TWdMTjNZETYmyPJy0liipFm0
DSCF2064.jpg
https://picasaweb.google.com/lh/photo/hxjewV3jutEHb23wsxYeP9MTjNZETYmyPJy0liipFm0
DSCF2065.jpg
https://picasaweb.google.com/lh/photo/QX5MAVYuXL3VtS0_z-YP09MTjNZETYmyPJy0liipFm0
DSCF2066.jpg
https://picasaweb.google.com/lh/photo/lmd2RxRS9V1RP-H2KZXt3dMTjNZETYmyPJy0liipFm0
DSCF2073.jpg
https://picasaweb.google.com/lh/photo/gkAxklex196glkQT390o2dMTjNZETYmyPJy0liipFm0
DSCF2076.jpg
https://picasaweb.google.com/lh/photo/xRtAoKfoiq2RFRN-MFZP_NMTjNZETYmyPJy0liipFm0
Dienos citata