2020 m. Liepos 16 d. Ketvirtadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosAteitininkai padėkos sąskrydyje „Pakilk ir šviesk“

Aktuali informacija

 

Pranešimas apie Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ir Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos reorganizavimo sąlygų parengimą

 Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos  reorganizavimo prisijungimo būdu prie Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos sąlygos

_________________________________________________________________

Informacija mokiniams ir tėvams

1. Nuotolinis mokymas pradedamas nuo 2020 m. kovo 30 d. ir tęsis iki karantino pabaigos.

2. Pagrindinė komunikavimo priemonė - TAMO dienynas. Naudojamos ir kitos bendravimo priemonės (,,Faceboook“, ,,Messenger“, ,,Skype“, elektroninis paštas, telefonai ir kt.).

3. Nuotolinis mokymas vyks pagal esamą pamokų tvarkaraštį.

4. Mokiniai kiekvieną dieną privalo susipažinti su TAMO dienyne mokytojų pateikta informacija ir medžiaga mokymuisi, atlikti nurodytas užduotis. Informacija ir medžiaga mokymuisi bus įvedama į TAMO dienyną iš vakaro (pvz., medžiaga antradienio pamokoms – pirmadienį).

5. TAMO dienyne bus nurodyta pamokos tema, klasės darbų skiltyje nurodyta ką, kur, kada ar iki kada ir kaip mokinys turi atlikti. Namų darbų skiltyje bus pateikta užduotis vertinimui (kaupiamajam ar kt.). Užduotis mokinai turės atlikti iki nurodytos datos.

6. Dėl užduočių atlikimo mokinai ir tėvai gali konsultuotis su mokytojais pagal tos dienos pamokų tvarkaraštį (iki 15 val.) arba su mokytoju suderintu laiku.

7. Dėl mokomosios medžiagos pateikimo, dėl virtualių mokymo ir bendravimo aplinkų naudojimo, techninių trukdžių pagalbos kreiptis į skaitmeninių technologijų administratorių (IKT koordinatorių) Rimvidą Jankevičių kiekvieną dieną 10-16 val. el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

8. Visais rūpimais klausimais kreiptis į direktorę (tel. 8 62023220, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ).

Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ugdymo proceso nuotoliniu būdu taisyklės

Direktorė Birutė Zaborskienė

___________________________________________________________

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos dėl koronaviruso Lietuvos gyventojams

– Dažnai plauti rankas su šiltu vandeniu ir muilu;

– Neliesti rankomis veido ir akių, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);

– Laikytis saugaus maisto ruošimo (ypač naudojant termiškai neapdorotą mėsą, kiaušinius);

– Vėdinti patalpas;

– Vengti artimo sąlyčio su visais, kam yra pasireiškę kvėpavimo takų ligos simptomai, pavyzdžiui, kosulys, čiaudulys.

Medicininės kaukės rekomenduojamos pacientams, kurie kosėja ir čiaudi, kad sulaikytų su lašeliais viruso plitimą aplinkoje. Atkreipiame dėmesį, kad jos viruso nesulaiko ir tuo pačiu neapsaugo nuo užsikrėtimo, jei yra artimas kontaktas.

Rankų plovimas yra svarbiausia profilaktinė priemonė, norint išvengti susirgimo. Rankas reikėtų plauti dažnai ir kruopščiai su vandeniu ir muilu bent 20 sekundžių. Jei muilo ir vandens nėra, taip pat galima naudoti alkoholio pagrindu pagamintą rankų antiseptiką su ne mažiau kaip 60 proc. alkoholio. Virusas į organizmą gali patekti per akis, nosį ir burną, todėl nerekomenduojama liesti veidą neplautomis rankomis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija dėl koronaviruso čia.

k_rek1

k_rek2

k_rek3

__________________________________________________________________

G4

Ateitininkai padėkos sąskrydyje „Pakilk ir šviesk“

At-2   Spalio 21 dieną  vyko padėkos sąskrydis „Pakilk ir šviesk“, skirtas paminėti Kupiškio Kristaus žengimo į dangų bažnyčios šimtmečiui. Į šį renginį buvo sukviesti vaikai iš viso Kupiškio dekanato.

   Kartu su savo tikybos mokytojomis atvyko mokiniai net iš 13 mokyklų (Skapiškio, Antašavos, Alizavos, Salamiesčio, Rudilių, Šepetos, Noriūnų  pagrindinių, Lukonių bei Kupos pradinių mokyklų, Kupiškio P.  Matulionio progimnazijos, Subačiaus ir Kupiškio L. Stuokos - Gucevičiaus gimnazijų bei Kupiškio verslo ir technologijos mokyklos).

   Susirinkę į Kupiškio parapijos namus, buvo pasveikinti naujo dekano M. Kučinsko. Kunigas džiaugėsi susirinkusiu  jaunimu ir sakė, kad bažnyčia bus gyva, nes yra  gražus, veržlus, norintis veikti, mylėti jaunimas. Po dekano pasveikinimo visų mokyklų moksleiviai prisistatė bei pasveikino susirinkusiuosius parengtomis programėlėmis. Mūsų mokyklos mokiniai parodė pasaką „Keturi Dievo ieškotojai“, kuria sužavėjo publiką. Pasidžiaugus pasirodymais, mokiniai buvo suskirstyti į 4 grupeles, kurios turėjo atlikti užduotėles, bet svarbiausia užduotis buvo bendrauti tarpusavyje. Vieni ėjo dėlioti dėlionės su Kupiškio miesto vaizdu, antri piešė sveikinimą su šimtmečiu, treti keliavo į bažnyčią, kurią aprodė tikybos mokytojas D.Vilkas, ketvirti -  į muziejų, nes jame veikė Kupiškio bažnyčios indų ir kunigų drabužių paroda. Visos grupelės atliko minėtas užduotėles. O pabaigoje, sugiedoję giesmę, buvo apdovanoti saldainiais ir padėkomis, kurias įteikė pats dekanas M. Kučinskas.

Padėkos sąskrydis

 

Iki vasaros atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Tinginystė yra ne kas kita, kaip įprotis pailsėti prieš pavargimą."
Žiulis Renaras

Šiandien

Škaplierinė, prapjovos
Vaikų apkabinimo diena

   pavasaris2

Vardadieniai:

Vaigaudas, Danguolė, Faustas, Marija

Saulė     sun

teka 05:03, leidžiasi 21:46

dienos ilgumas 16.43

  moon  Delčia


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 189 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.236.74.69

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

299700
ŠiandienŠiandien2457
VakarVakar3344
Šią savaitęŠią savaitę11468
Šį mėnesįŠį mėnesį39071
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle