2019 m. Gruodžio 13 d. Penktadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosŠventė ,,Graži mūsų šeimynala šindėj susirinko“

G4

Šventė ,,Graži mūsų šeimynala šindėj susirinko“

GraziMS   Gegužės 30 dieną L. Stuokos - Gucevičiaus aikštėje vyko tradicinė  rajoninė vaikų ir mokinių meno šventė. Šventę organizuoti buvo patikėta mūsų mokyklai.

  Ją  skyrėme Tarmių metams ir pavadinome kupiškėniškai: „Graži mūsų šeimynala šindėj susirinko“. Į aikštę pasipuošę  skubėjo visų rajono ugdymo įstaigų dainininkai, muzikantai ir šokėjai, lydimi mokytojų. Paskutiniai į aikštę traktoriuku Pupsiuku atriedėjo renginio vedėjai: mūsų mokyklos mokytoja Nijolė Bagdonavičienė, puikiai kalbantys tarmiškai šeštokai Ligita Rudokaitė ir Gabrielius Petuchovas, armoniką traukė Mindaugas Šlapelis. Renginį vesti padėjo mokytoja Auksė Jankevičienė. Mūsų šokėjus, dainininkus šventei  parengė mokytojos Rūta Trubilienė, Vilma Likienė.

   Šventės pradžioje visus pasveikino Kupiškio rajono savivaldybės meras Jonas Jarutis, Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjas Rimantas Jocius. Vaikams jie linkėjo gerai pailsėti po intensyvių mokslų, būti sveikiems ir garsinti Kupiškio vardą. Šios prasmingos šventės metu vaikai iš dainų, šokių, tarmiškų pokalbių, liaudies muzikos instrumentų skambesio supynė margaspalvę džiaugsmo ir kitų gerų emocijų   pynę, kuri buvo dovanojama  visiems  susirinkusiems.

   Kupiškio jaunimo centras taip pat įsiliejo į šią šventę. Užsienio stažuotojai visus pakvietė po renginio pasimėgauti tarptautiniu pyragu, o siūlymas sušokti bendrą šokį sulaukė daugybės entuziastų.

   Renginio metu Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato viršininkas įteikė padėkas mokykloms už dalyvavimą konkurse „Saugiausia Kupiškio rajono mokykla -  2013“. Šį titulą iškovojo Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija, kuriai policijos pareigūnai įteikė Savivaldybės įsteigtą prizą - paveiksle įamžintą teisingumo deivę Temidę.

   Renginio pabaigoje šventės organizatoriai padėkojo visiems už šypsenas, gerą nuotaiką, už tai, kad buvo lyg viena ,,graži šeimynala“. Visiems kolektyvams buvo įteikti lauknešėliai. Džiaugiamės, kad šventė pavyko.  Ačiū visai  mokyklos bendruomenei!

Grazi musu seimynele

 

Iki žiemos atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Esama žmonių, panašių į nulius: priekyje jų visada turi būti skaičiai."
O.de Balzakas

Šiandien

Šviesos diena, Šv. Liucija
Smuiko diena
Ledų diena

Zib

Vardadieniai:

Liucija, Odilija, Kastautas, Eiviltė, Otilija, Kastytis

Saulė     sun

teka 08:32, leidžiasi 15:52

dienos ilgumas 07.20

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 116 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.231.212.98

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

235453
ŠiandienŠiandien236
VakarVakar2996
Šią savaitęŠią savaitę13087
Šį mėnesįŠį mėnesį39075
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle