2020 m. Liepos 2 d. Ketvirtadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosŠventė ,,Graži mūsų šeimynala šindėj susirinko“

Aktuali informacija

 

Pranešimas apie Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ir Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos reorganizavimo sąlygų parengimą

 Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos  reorganizavimo prisijungimo būdu prie Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos sąlygos

_________________________________________________________________

Informacija mokiniams ir tėvams

1. Nuotolinis mokymas pradedamas nuo 2020 m. kovo 30 d. ir tęsis iki karantino pabaigos.

2. Pagrindinė komunikavimo priemonė - TAMO dienynas. Naudojamos ir kitos bendravimo priemonės (,,Faceboook“, ,,Messenger“, ,,Skype“, elektroninis paštas, telefonai ir kt.).

3. Nuotolinis mokymas vyks pagal esamą pamokų tvarkaraštį.

4. Mokiniai kiekvieną dieną privalo susipažinti su TAMO dienyne mokytojų pateikta informacija ir medžiaga mokymuisi, atlikti nurodytas užduotis. Informacija ir medžiaga mokymuisi bus įvedama į TAMO dienyną iš vakaro (pvz., medžiaga antradienio pamokoms – pirmadienį).

5. TAMO dienyne bus nurodyta pamokos tema, klasės darbų skiltyje nurodyta ką, kur, kada ar iki kada ir kaip mokinys turi atlikti. Namų darbų skiltyje bus pateikta užduotis vertinimui (kaupiamajam ar kt.). Užduotis mokinai turės atlikti iki nurodytos datos.

6. Dėl užduočių atlikimo mokinai ir tėvai gali konsultuotis su mokytojais pagal tos dienos pamokų tvarkaraštį (iki 15 val.) arba su mokytoju suderintu laiku.

7. Dėl mokomosios medžiagos pateikimo, dėl virtualių mokymo ir bendravimo aplinkų naudojimo, techninių trukdžių pagalbos kreiptis į skaitmeninių technologijų administratorių (IKT koordinatorių) Rimvidą Jankevičių kiekvieną dieną 10-16 val. el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

8. Visais rūpimais klausimais kreiptis į direktorę (tel. 8 62023220, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ).

Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ugdymo proceso nuotoliniu būdu taisyklės

Direktorė Birutė Zaborskienė

___________________________________________________________

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos dėl koronaviruso Lietuvos gyventojams

– Dažnai plauti rankas su šiltu vandeniu ir muilu;

– Neliesti rankomis veido ir akių, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);

– Laikytis saugaus maisto ruošimo (ypač naudojant termiškai neapdorotą mėsą, kiaušinius);

– Vėdinti patalpas;

– Vengti artimo sąlyčio su visais, kam yra pasireiškę kvėpavimo takų ligos simptomai, pavyzdžiui, kosulys, čiaudulys.

Medicininės kaukės rekomenduojamos pacientams, kurie kosėja ir čiaudi, kad sulaikytų su lašeliais viruso plitimą aplinkoje. Atkreipiame dėmesį, kad jos viruso nesulaiko ir tuo pačiu neapsaugo nuo užsikrėtimo, jei yra artimas kontaktas.

Rankų plovimas yra svarbiausia profilaktinė priemonė, norint išvengti susirgimo. Rankas reikėtų plauti dažnai ir kruopščiai su vandeniu ir muilu bent 20 sekundžių. Jei muilo ir vandens nėra, taip pat galima naudoti alkoholio pagrindu pagamintą rankų antiseptiką su ne mažiau kaip 60 proc. alkoholio. Virusas į organizmą gali patekti per akis, nosį ir burną, todėl nerekomenduojama liesti veidą neplautomis rankomis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija dėl koronaviruso čia.

k_rek1

k_rek2

k_rek3

__________________________________________________________________

G4

Šventė ,,Graži mūsų šeimynala šindėj susirinko“

GraziMS   Gegužės 30 dieną L. Stuokos - Gucevičiaus aikštėje vyko tradicinė  rajoninė vaikų ir mokinių meno šventė. Šventę organizuoti buvo patikėta mūsų mokyklai.

  Ją  skyrėme Tarmių metams ir pavadinome kupiškėniškai: „Graži mūsų šeimynala šindėj susirinko“. Į aikštę pasipuošę  skubėjo visų rajono ugdymo įstaigų dainininkai, muzikantai ir šokėjai, lydimi mokytojų. Paskutiniai į aikštę traktoriuku Pupsiuku atriedėjo renginio vedėjai: mūsų mokyklos mokytoja Nijolė Bagdonavičienė, puikiai kalbantys tarmiškai šeštokai Ligita Rudokaitė ir Gabrielius Petuchovas, armoniką traukė Mindaugas Šlapelis. Renginį vesti padėjo mokytoja Auksė Jankevičienė. Mūsų šokėjus, dainininkus šventei  parengė mokytojos Rūta Trubilienė, Vilma Likienė.

   Šventės pradžioje visus pasveikino Kupiškio rajono savivaldybės meras Jonas Jarutis, Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjas Rimantas Jocius. Vaikams jie linkėjo gerai pailsėti po intensyvių mokslų, būti sveikiems ir garsinti Kupiškio vardą. Šios prasmingos šventės metu vaikai iš dainų, šokių, tarmiškų pokalbių, liaudies muzikos instrumentų skambesio supynė margaspalvę džiaugsmo ir kitų gerų emocijų   pynę, kuri buvo dovanojama  visiems  susirinkusiems.

   Kupiškio jaunimo centras taip pat įsiliejo į šią šventę. Užsienio stažuotojai visus pakvietė po renginio pasimėgauti tarptautiniu pyragu, o siūlymas sušokti bendrą šokį sulaukė daugybės entuziastų.

   Renginio metu Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato viršininkas įteikė padėkas mokykloms už dalyvavimą konkurse „Saugiausia Kupiškio rajono mokykla -  2013“. Šį titulą iškovojo Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija, kuriai policijos pareigūnai įteikė Savivaldybės įsteigtą prizą - paveiksle įamžintą teisingumo deivę Temidę.

   Renginio pabaigoje šventės organizatoriai padėkojo visiems už šypsenas, gerą nuotaiką, už tai, kad buvo lyg viena ,,graži šeimynala“. Visiems kolektyvams buvo įteikti lauknešėliai. Džiaugiamės, kad šventė pavyko.  Ačiū visai  mokyklos bendruomenei!

Grazi musu seimynele

 

Iki vasaros atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Gyvenimas yra tai, kas vyksta, kol jūs esate užsiėmęs kitais darbais."
Džonas Lenonas

Šiandien

Tarptautinė sporto žurnalistų diena
Pasaulinė NSO diena
Užuomaršų diena

   pavasaris2

Vardadieniai:

Martinijonas, Jotvingas, Gantautė, Marijonas, Martys

Saulė     sun

teka 04:47, leidžiasi 21:58

dienos ilgumas 17.11

  moon  Priešpilnis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 286 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 35.173.48.53

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

296200
ŠiandienŠiandien1622
VakarVakar2453
Šią savaitęŠią savaitę10707
Šį mėnesįŠį mėnesį4075
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle