2020 m. Liepos 6 d. Pirmadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienos„Sveikos puokštės“ šventė

Aktuali informacija

 

Pranešimas apie Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ir Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos reorganizavimo sąlygų parengimą

 Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos  reorganizavimo prisijungimo būdu prie Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos sąlygos

_________________________________________________________________

Informacija mokiniams ir tėvams

1. Nuotolinis mokymas pradedamas nuo 2020 m. kovo 30 d. ir tęsis iki karantino pabaigos.

2. Pagrindinė komunikavimo priemonė - TAMO dienynas. Naudojamos ir kitos bendravimo priemonės (,,Faceboook“, ,,Messenger“, ,,Skype“, elektroninis paštas, telefonai ir kt.).

3. Nuotolinis mokymas vyks pagal esamą pamokų tvarkaraštį.

4. Mokiniai kiekvieną dieną privalo susipažinti su TAMO dienyne mokytojų pateikta informacija ir medžiaga mokymuisi, atlikti nurodytas užduotis. Informacija ir medžiaga mokymuisi bus įvedama į TAMO dienyną iš vakaro (pvz., medžiaga antradienio pamokoms – pirmadienį).

5. TAMO dienyne bus nurodyta pamokos tema, klasės darbų skiltyje nurodyta ką, kur, kada ar iki kada ir kaip mokinys turi atlikti. Namų darbų skiltyje bus pateikta užduotis vertinimui (kaupiamajam ar kt.). Užduotis mokinai turės atlikti iki nurodytos datos.

6. Dėl užduočių atlikimo mokinai ir tėvai gali konsultuotis su mokytojais pagal tos dienos pamokų tvarkaraštį (iki 15 val.) arba su mokytoju suderintu laiku.

7. Dėl mokomosios medžiagos pateikimo, dėl virtualių mokymo ir bendravimo aplinkų naudojimo, techninių trukdžių pagalbos kreiptis į skaitmeninių technologijų administratorių (IKT koordinatorių) Rimvidą Jankevičių kiekvieną dieną 10-16 val. el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

8. Visais rūpimais klausimais kreiptis į direktorę (tel. 8 62023220, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ).

Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ugdymo proceso nuotoliniu būdu taisyklės

Direktorė Birutė Zaborskienė

___________________________________________________________

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos dėl koronaviruso Lietuvos gyventojams

– Dažnai plauti rankas su šiltu vandeniu ir muilu;

– Neliesti rankomis veido ir akių, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);

– Laikytis saugaus maisto ruošimo (ypač naudojant termiškai neapdorotą mėsą, kiaušinius);

– Vėdinti patalpas;

– Vengti artimo sąlyčio su visais, kam yra pasireiškę kvėpavimo takų ligos simptomai, pavyzdžiui, kosulys, čiaudulys.

Medicininės kaukės rekomenduojamos pacientams, kurie kosėja ir čiaudi, kad sulaikytų su lašeliais viruso plitimą aplinkoje. Atkreipiame dėmesį, kad jos viruso nesulaiko ir tuo pačiu neapsaugo nuo užsikrėtimo, jei yra artimas kontaktas.

Rankų plovimas yra svarbiausia profilaktinė priemonė, norint išvengti susirgimo. Rankas reikėtų plauti dažnai ir kruopščiai su vandeniu ir muilu bent 20 sekundžių. Jei muilo ir vandens nėra, taip pat galima naudoti alkoholio pagrindu pagamintą rankų antiseptiką su ne mažiau kaip 60 proc. alkoholio. Virusas į organizmą gali patekti per akis, nosį ir burną, todėl nerekomenduojama liesti veidą neplautomis rankomis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija dėl koronaviruso čia.

k_rek1

k_rek2

k_rek3

__________________________________________________________________

G4

„Sveikos puokštės“ šventė

Rudenelio_sv   Rugsėjo pabaigoje pradinukų aikštelė pasipuošė margaspalvėmis, „sveikomis“ rudeninėmis puokštėmis. „Sveikomis“, nes jose žydėjo ne tik rudeninės gėlės, šiugždėjo lapai, bet buvo gausu ir vaisių bei daržovių.

   Rugsėjo 27 dieną, penktadienį,  į šventę rinkosi išdidūs pomidorai, šaunūs agurkai, linksmai nusiteikęs būrys obuolių ir kriaušių, riedėjo žirniukai, atžygiavo riešutų komanda. Juos atlydėjo  mokytojos: Almutė Knabikienė, Dalia Petrulytė, Renata Zabulienė, Gitana Sriubiškienė, Dalia Notkuvienė. Vedėjai paskelbė šventės pradžią ir visus pakvietė apsilankyti darže. Mažiausi, mišraus amžiaus grupės mokinukai padeklamavo eilėraštuką apie pomidorą. Pirmokai padainavo dainelę „Žirniukas ir pupytė“.  Trečiokai -  agurkėliai- papasakojo apie agurkų naudą žmogui. Skambėjo dainelė „Mes išėjom į miškelį“. Nuskambėjus paskutiniam posmui,  atsidūrėme miško karalystėje. Iš ketvirtokų sužinojome daug įdomaus apie lazdyno riešutus: kur jie auga, kodėl žmonės mėgsta riešutauti, kuo riešutai naudingi. Skambėjo riešutų dainelė. 

   Palikę miško karalystę, vedėjų vedami, pasukome į sodą, kuriame buvo gausu rudens gėrybių. Žiūrėjome antrokų mini spektakliukus apie kriaušes ir obuolius. Išgirdome, kodėl šiuos vaisius taip mėgsta valgyti vaikai. Šventės pabaigoje visiems puokščių parodos dalyviams buvo įteiktos padėkos.

Rudenėlio šventė

 

Iki vasaros atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Kritika kaip ir pašto karvelis visada sugrįžta atgal."
D.Karnegis

Šiandien

Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena
Tarptautinė bučinių diena
Keptų viščiukų diena

   pavasaris2

Vardadieniai:

Marija, Nervydas, Ginvilė, Dominyka, Domė, Mindaugas, Nervilė, Nervilas, Nerilė, Nerilis

Saulė     sun

teka 04:51, leidžiasi 21:56

dienos ilgumas 17.05

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 253 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 18.206.238.176

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

297010
ŠiandienŠiandien7
VakarVakar1756
Šią savaitęŠią savaitę7
Šį mėnesįŠį mėnesį12171
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle