2019 m. Gruodžio 13 d. Penktadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosIšrinkti geriausi skaitovai

G4

Išrinkti geriausi skaitovai

Skaitovai-13   Sausio 30 dieną mūsų mokykloje vyko Meninio skaitymo šventė „Gimtųjų žodžių skambesy“. Joje 5 – 8 klasių mokiniai deklamavo pasirinktus Lietuvos poetų eilėraščius, skaitė ištraukas iš labiausiai patikusių prozos kūrinių, sekė lietuvių pasakas.

   Malonu buvo išgirsti jaunųjų skaitovų deklamuojamus eilėraščius,  sukurtus  buvusios mūsų mokyklos mokytojos A. Raišienės. Šventėje skambėjo ir šeštos klasės mokinių L. Rudokaitės bei E. Lesmonavičiūtės atliekamos dainos.  Pabaigoje komisijos pirmininkė mokyklos direktorė B. Zaborskienė pasidžiaugė kiekvienu šventės dalyviu,   įvardijo tuos, kuriems geriausiai pavyko įveikti jaudulį, raiškiausiai, meniškiausiai perteikti skaitomą kūrinį. Laureatais, turėsiančiais atstovauti mūsų mokyklai Kupiškio rajono mokinių meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkurse, tapo L. Rudokaitė (6 kl.), J. Burokaitė ( 7 kl.), D. Macas (8 kl.). Dėkojant  šventės dalyviams,  buvo įteikti žymekliai knygoms, nugalėtojams palinkėta sėkmės rajoniniame konkurse.

   Vasario 1 dieną Kupiškio meno mokykloje vyko rajono mokinių meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkursas, kuriame dalyvavo ir 4 jaunieji mūsų mokyklos skaitovai: L. Rudokaitė (6 kl.), J. Burokaitė (7 kl.), aštuntokai D. Macas ir L. Andrijauskas. Džiugu, kad linkėjimai sėkmingai atstovauti mokyklai, išsakyti mokyklos Meninio skaitymo šventėje, išsipildė: šeštokė L. Rudokaitė ir ją rengusi mokytoja N. Bagdonavičienė džiaugėsi 5 – 8 kl. mokinių grupėje iškovota I vieta, o septintokė J. Burokaitė ir ją rengusi mokytoja A. Jankevičienė – II vieta.

Skaitovų konkursas-13

 

Iki žiemos atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Pesimistas kiekvienoje galimybėje mato problemas, optimistas kiekvienoje problemoje mato galimybes."
Vinstonas Čerčilis

Šiandien

Šviesos diena, Šv. Liucija
Smuiko diena
Ledų diena

Zib

Vardadieniai:

Liucija, Odilija, Kastautas, Eiviltė, Otilija, Kastytis

Saulė     sun

teka 08:32, leidžiasi 15:52

dienos ilgumas 07.20

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 109 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.231.212.98

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

235451
ŠiandienŠiandien208
VakarVakar2996
Šią savaitęŠią savaitę13059
Šį mėnesįŠį mėnesį39047
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle