2020 m. Liepos 2 d. Ketvirtadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosIšrinkti geriausi skaitovai

Aktuali informacija

 

Pranešimas apie Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ir Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos reorganizavimo sąlygų parengimą

 Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos  reorganizavimo prisijungimo būdu prie Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos sąlygos

_________________________________________________________________

Informacija mokiniams ir tėvams

1. Nuotolinis mokymas pradedamas nuo 2020 m. kovo 30 d. ir tęsis iki karantino pabaigos.

2. Pagrindinė komunikavimo priemonė - TAMO dienynas. Naudojamos ir kitos bendravimo priemonės (,,Faceboook“, ,,Messenger“, ,,Skype“, elektroninis paštas, telefonai ir kt.).

3. Nuotolinis mokymas vyks pagal esamą pamokų tvarkaraštį.

4. Mokiniai kiekvieną dieną privalo susipažinti su TAMO dienyne mokytojų pateikta informacija ir medžiaga mokymuisi, atlikti nurodytas užduotis. Informacija ir medžiaga mokymuisi bus įvedama į TAMO dienyną iš vakaro (pvz., medžiaga antradienio pamokoms – pirmadienį).

5. TAMO dienyne bus nurodyta pamokos tema, klasės darbų skiltyje nurodyta ką, kur, kada ar iki kada ir kaip mokinys turi atlikti. Namų darbų skiltyje bus pateikta užduotis vertinimui (kaupiamajam ar kt.). Užduotis mokinai turės atlikti iki nurodytos datos.

6. Dėl užduočių atlikimo mokinai ir tėvai gali konsultuotis su mokytojais pagal tos dienos pamokų tvarkaraštį (iki 15 val.) arba su mokytoju suderintu laiku.

7. Dėl mokomosios medžiagos pateikimo, dėl virtualių mokymo ir bendravimo aplinkų naudojimo, techninių trukdžių pagalbos kreiptis į skaitmeninių technologijų administratorių (IKT koordinatorių) Rimvidą Jankevičių kiekvieną dieną 10-16 val. el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

8. Visais rūpimais klausimais kreiptis į direktorę (tel. 8 62023220, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ).

Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ugdymo proceso nuotoliniu būdu taisyklės

Direktorė Birutė Zaborskienė

___________________________________________________________

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos dėl koronaviruso Lietuvos gyventojams

– Dažnai plauti rankas su šiltu vandeniu ir muilu;

– Neliesti rankomis veido ir akių, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);

– Laikytis saugaus maisto ruošimo (ypač naudojant termiškai neapdorotą mėsą, kiaušinius);

– Vėdinti patalpas;

– Vengti artimo sąlyčio su visais, kam yra pasireiškę kvėpavimo takų ligos simptomai, pavyzdžiui, kosulys, čiaudulys.

Medicininės kaukės rekomenduojamos pacientams, kurie kosėja ir čiaudi, kad sulaikytų su lašeliais viruso plitimą aplinkoje. Atkreipiame dėmesį, kad jos viruso nesulaiko ir tuo pačiu neapsaugo nuo užsikrėtimo, jei yra artimas kontaktas.

Rankų plovimas yra svarbiausia profilaktinė priemonė, norint išvengti susirgimo. Rankas reikėtų plauti dažnai ir kruopščiai su vandeniu ir muilu bent 20 sekundžių. Jei muilo ir vandens nėra, taip pat galima naudoti alkoholio pagrindu pagamintą rankų antiseptiką su ne mažiau kaip 60 proc. alkoholio. Virusas į organizmą gali patekti per akis, nosį ir burną, todėl nerekomenduojama liesti veidą neplautomis rankomis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija dėl koronaviruso čia.

k_rek1

k_rek2

k_rek3

__________________________________________________________________

G4

Išrinkti geriausi skaitovai

Skaitovai-13   Sausio 30 dieną mūsų mokykloje vyko Meninio skaitymo šventė „Gimtųjų žodžių skambesy“. Joje 5 – 8 klasių mokiniai deklamavo pasirinktus Lietuvos poetų eilėraščius, skaitė ištraukas iš labiausiai patikusių prozos kūrinių, sekė lietuvių pasakas.

   Malonu buvo išgirsti jaunųjų skaitovų deklamuojamus eilėraščius,  sukurtus  buvusios mūsų mokyklos mokytojos A. Raišienės. Šventėje skambėjo ir šeštos klasės mokinių L. Rudokaitės bei E. Lesmonavičiūtės atliekamos dainos.  Pabaigoje komisijos pirmininkė mokyklos direktorė B. Zaborskienė pasidžiaugė kiekvienu šventės dalyviu,   įvardijo tuos, kuriems geriausiai pavyko įveikti jaudulį, raiškiausiai, meniškiausiai perteikti skaitomą kūrinį. Laureatais, turėsiančiais atstovauti mūsų mokyklai Kupiškio rajono mokinių meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkurse, tapo L. Rudokaitė (6 kl.), J. Burokaitė ( 7 kl.), D. Macas (8 kl.). Dėkojant  šventės dalyviams,  buvo įteikti žymekliai knygoms, nugalėtojams palinkėta sėkmės rajoniniame konkurse.

   Vasario 1 dieną Kupiškio meno mokykloje vyko rajono mokinių meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkursas, kuriame dalyvavo ir 4 jaunieji mūsų mokyklos skaitovai: L. Rudokaitė (6 kl.), J. Burokaitė (7 kl.), aštuntokai D. Macas ir L. Andrijauskas. Džiugu, kad linkėjimai sėkmingai atstovauti mokyklai, išsakyti mokyklos Meninio skaitymo šventėje, išsipildė: šeštokė L. Rudokaitė ir ją rengusi mokytoja N. Bagdonavičienė džiaugėsi 5 – 8 kl. mokinių grupėje iškovota I vieta, o septintokė J. Burokaitė ir ją rengusi mokytoja A. Jankevičienė – II vieta.

Skaitovų konkursas-13

 

Iki vasaros atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Istorijos laimės laikotarpiai yra jos tušti puslapiai."
Džordžas Hegelis

Šiandien

Tarptautinė sporto žurnalistų diena
Pasaulinė NSO diena
Užuomaršų diena

   pavasaris2

Vardadieniai:

Martinijonas, Jotvingas, Gantautė, Marijonas, Martys

Saulė     sun

teka 04:47, leidžiasi 21:58

dienos ilgumas 17.11

  moon  Priešpilnis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 251 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 35.173.48.53

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

296194
ŠiandienŠiandien1562
VakarVakar2453
Šią savaitęŠią savaitę10647
Šį mėnesįŠį mėnesį4015
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle