2019 m. Gruodžio 9 d. Pirmadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosPopietė „Plukdykim Maironio laivelį“

G4

Popietė „Plukdykim Maironio laivelį“

MM   Lapkričio 21 d. miestelio bibliotekoje vyko literatūrinė – muzikinė popietė „Plukdykim Maironio laivelį“. Renginio pradžioje kalbėjusi mokyklos direktorė B. Zaborskienė susirinkusiesiems papasakojo apie pavasarį mokykloje vykusią rajoninę konferenciją „Skapiškio gaudžia varpai“, buvo parodytos filmuotos medžiagos apie šią konferenciją ištraukos.

    Po to buvusios mūsų mokyklos mokinės, dabar jau gimnazistės V. Kiaulėnaitė ir E. Lukošiūnaitė papasakojo apie Maironį Skapiškyje, pristatė pranešimą, skaitytą  konferencijoje, apie viešnagę Maironio literatūros muziejuje. Popietės dalyviams skleidėsi įdomiausi didžiojo dainiaus asmenybės bruožai. Tada mūsų mokyklos mokiniai A. Pačebutaitė, G. Petrauskaitė, S. Lapeikytė, N. Rudokaitė, E. Talaišytė, J. Burokaitė, A. Meilutė, K. Mikalajūnaitė, I. Rulis, D. Macas deklamavo pasirinktas Maironio  eiles. Baladę „Užkeiktas Skapiškio varpas“ perskaitė lietuvių kalbos mokytoja A. Jankevičienė.

   Po to popietę rengusi Skapiškio miestelio bibliotekos vedėja R. Bugailiškienė pakvietė Skapiškio kapelos vadovą bei dainininkus atlikti dainų, sukurtų pagal Maironio žodžius. Renginio dalyviai ir žiūrovai išgirdo  buvusios mokyklos mokytojos A. Raišienės parašytų eilių, deklamuojamų pačios autorės. Popietės vedėja pristatė ir  neseniai išleistą mūsų miestelio gyventojos J. Meiluvienės poezijos knygelę, perskaitė keletą jos eilėraščių.

   Popietės pabaigoje buvo vaišinamasi obuoliais – juk didysis Lietuvos dainius Maironis labai mėgo triūsti sode, rūpestingai prižiūrėdavo jame augančias obelis, pats obuolius skindavo ir mėgdavo jais vaišinti savo svečius.  

 

Iki žiemos atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

Šiandien

Tarptautinė antikorupcijos diena
Kalėdinių atvirukų diena
Konditerinių gaminių diena  

SketisM

Vardadieniai:

Delfina, Leokadija, Vakaris, Gedenė, Valerija

Saulė     sun

teka 08:27, leidžiasi 15:53

dienos ilgumas 07.26

  moon  Pilnatis

GimtGimtadienį švenčia

Luka Janulionytė (7 kl.)


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 266 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 3.234.214.179

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

234155
ŠiandienŠiandien105
VakarVakar3291
Šią savaitęŠią savaitę105
Šį mėnesįŠį mėnesį26093
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle