2020 m. Liepos 5 d. Sekmadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosPopietė „Plukdykim Maironio laivelį“

Aktuali informacija

 

Pranešimas apie Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ir Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos reorganizavimo sąlygų parengimą

 Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos  reorganizavimo prisijungimo būdu prie Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos sąlygos

_________________________________________________________________

Informacija mokiniams ir tėvams

1. Nuotolinis mokymas pradedamas nuo 2020 m. kovo 30 d. ir tęsis iki karantino pabaigos.

2. Pagrindinė komunikavimo priemonė - TAMO dienynas. Naudojamos ir kitos bendravimo priemonės (,,Faceboook“, ,,Messenger“, ,,Skype“, elektroninis paštas, telefonai ir kt.).

3. Nuotolinis mokymas vyks pagal esamą pamokų tvarkaraštį.

4. Mokiniai kiekvieną dieną privalo susipažinti su TAMO dienyne mokytojų pateikta informacija ir medžiaga mokymuisi, atlikti nurodytas užduotis. Informacija ir medžiaga mokymuisi bus įvedama į TAMO dienyną iš vakaro (pvz., medžiaga antradienio pamokoms – pirmadienį).

5. TAMO dienyne bus nurodyta pamokos tema, klasės darbų skiltyje nurodyta ką, kur, kada ar iki kada ir kaip mokinys turi atlikti. Namų darbų skiltyje bus pateikta užduotis vertinimui (kaupiamajam ar kt.). Užduotis mokinai turės atlikti iki nurodytos datos.

6. Dėl užduočių atlikimo mokinai ir tėvai gali konsultuotis su mokytojais pagal tos dienos pamokų tvarkaraštį (iki 15 val.) arba su mokytoju suderintu laiku.

7. Dėl mokomosios medžiagos pateikimo, dėl virtualių mokymo ir bendravimo aplinkų naudojimo, techninių trukdžių pagalbos kreiptis į skaitmeninių technologijų administratorių (IKT koordinatorių) Rimvidą Jankevičių kiekvieną dieną 10-16 val. el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

8. Visais rūpimais klausimais kreiptis į direktorę (tel. 8 62023220, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ).

Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ugdymo proceso nuotoliniu būdu taisyklės

Direktorė Birutė Zaborskienė

___________________________________________________________

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos dėl koronaviruso Lietuvos gyventojams

– Dažnai plauti rankas su šiltu vandeniu ir muilu;

– Neliesti rankomis veido ir akių, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);

– Laikytis saugaus maisto ruošimo (ypač naudojant termiškai neapdorotą mėsą, kiaušinius);

– Vėdinti patalpas;

– Vengti artimo sąlyčio su visais, kam yra pasireiškę kvėpavimo takų ligos simptomai, pavyzdžiui, kosulys, čiaudulys.

Medicininės kaukės rekomenduojamos pacientams, kurie kosėja ir čiaudi, kad sulaikytų su lašeliais viruso plitimą aplinkoje. Atkreipiame dėmesį, kad jos viruso nesulaiko ir tuo pačiu neapsaugo nuo užsikrėtimo, jei yra artimas kontaktas.

Rankų plovimas yra svarbiausia profilaktinė priemonė, norint išvengti susirgimo. Rankas reikėtų plauti dažnai ir kruopščiai su vandeniu ir muilu bent 20 sekundžių. Jei muilo ir vandens nėra, taip pat galima naudoti alkoholio pagrindu pagamintą rankų antiseptiką su ne mažiau kaip 60 proc. alkoholio. Virusas į organizmą gali patekti per akis, nosį ir burną, todėl nerekomenduojama liesti veidą neplautomis rankomis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija dėl koronaviruso čia.

k_rek1

k_rek2

k_rek3

__________________________________________________________________

G4

Popietė „Plukdykim Maironio laivelį“

MM   Lapkričio 21 d. miestelio bibliotekoje vyko literatūrinė – muzikinė popietė „Plukdykim Maironio laivelį“. Renginio pradžioje kalbėjusi mokyklos direktorė B. Zaborskienė susirinkusiesiems papasakojo apie pavasarį mokykloje vykusią rajoninę konferenciją „Skapiškio gaudžia varpai“, buvo parodytos filmuotos medžiagos apie šią konferenciją ištraukos.

    Po to buvusios mūsų mokyklos mokinės, dabar jau gimnazistės V. Kiaulėnaitė ir E. Lukošiūnaitė papasakojo apie Maironį Skapiškyje, pristatė pranešimą, skaitytą  konferencijoje, apie viešnagę Maironio literatūros muziejuje. Popietės dalyviams skleidėsi įdomiausi didžiojo dainiaus asmenybės bruožai. Tada mūsų mokyklos mokiniai A. Pačebutaitė, G. Petrauskaitė, S. Lapeikytė, N. Rudokaitė, E. Talaišytė, J. Burokaitė, A. Meilutė, K. Mikalajūnaitė, I. Rulis, D. Macas deklamavo pasirinktas Maironio  eiles. Baladę „Užkeiktas Skapiškio varpas“ perskaitė lietuvių kalbos mokytoja A. Jankevičienė.

   Po to popietę rengusi Skapiškio miestelio bibliotekos vedėja R. Bugailiškienė pakvietė Skapiškio kapelos vadovą bei dainininkus atlikti dainų, sukurtų pagal Maironio žodžius. Renginio dalyviai ir žiūrovai išgirdo  buvusios mokyklos mokytojos A. Raišienės parašytų eilių, deklamuojamų pačios autorės. Popietės vedėja pristatė ir  neseniai išleistą mūsų miestelio gyventojos J. Meiluvienės poezijos knygelę, perskaitė keletą jos eilėraščių.

   Popietės pabaigoje buvo vaišinamasi obuoliais – juk didysis Lietuvos dainius Maironis labai mėgo triūsti sode, rūpestingai prižiūrėdavo jame augančias obelis, pats obuolius skindavo ir mėgdavo jais vaišinti savo svečius.  

 

Iki vasaros atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Didelių darbų sėkmė dažniausiai priklauso nuo smulkmenų."
Titas Livijus

Šiandien

Žemės afelis
Darboholikų diena
Bikini diena
Klonuotų sutvėrimų diena

   pavasaris2

Vardadieniai:

Antanas, Butginas, Mantmilė, Karolina, Filomena

Saulė     sun

teka 04:50, leidžiasi 21:57

dienos ilgumas 17.07

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 280 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 18.206.238.176

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

296906
ŠiandienŠiandien728
VakarVakar2275
Šią savaitęŠią savaitę17768
Šį mėnesįŠį mėnesį11136
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle