2020 m. Liepos 6 d. Pirmadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosSportininkai Drakono metus sutinka pergalėmis

Aktuali informacija

 

Pranešimas apie Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ir Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos reorganizavimo sąlygų parengimą

 Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos  reorganizavimo prisijungimo būdu prie Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos sąlygos

_________________________________________________________________

Informacija mokiniams ir tėvams

1. Nuotolinis mokymas pradedamas nuo 2020 m. kovo 30 d. ir tęsis iki karantino pabaigos.

2. Pagrindinė komunikavimo priemonė - TAMO dienynas. Naudojamos ir kitos bendravimo priemonės (,,Faceboook“, ,,Messenger“, ,,Skype“, elektroninis paštas, telefonai ir kt.).

3. Nuotolinis mokymas vyks pagal esamą pamokų tvarkaraštį.

4. Mokiniai kiekvieną dieną privalo susipažinti su TAMO dienyne mokytojų pateikta informacija ir medžiaga mokymuisi, atlikti nurodytas užduotis. Informacija ir medžiaga mokymuisi bus įvedama į TAMO dienyną iš vakaro (pvz., medžiaga antradienio pamokoms – pirmadienį).

5. TAMO dienyne bus nurodyta pamokos tema, klasės darbų skiltyje nurodyta ką, kur, kada ar iki kada ir kaip mokinys turi atlikti. Namų darbų skiltyje bus pateikta užduotis vertinimui (kaupiamajam ar kt.). Užduotis mokinai turės atlikti iki nurodytos datos.

6. Dėl užduočių atlikimo mokinai ir tėvai gali konsultuotis su mokytojais pagal tos dienos pamokų tvarkaraštį (iki 15 val.) arba su mokytoju suderintu laiku.

7. Dėl mokomosios medžiagos pateikimo, dėl virtualių mokymo ir bendravimo aplinkų naudojimo, techninių trukdžių pagalbos kreiptis į skaitmeninių technologijų administratorių (IKT koordinatorių) Rimvidą Jankevičių kiekvieną dieną 10-16 val. el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

8. Visais rūpimais klausimais kreiptis į direktorę (tel. 8 62023220, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ).

Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ugdymo proceso nuotoliniu būdu taisyklės

Direktorė Birutė Zaborskienė

___________________________________________________________

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos dėl koronaviruso Lietuvos gyventojams

– Dažnai plauti rankas su šiltu vandeniu ir muilu;

– Neliesti rankomis veido ir akių, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);

– Laikytis saugaus maisto ruošimo (ypač naudojant termiškai neapdorotą mėsą, kiaušinius);

– Vėdinti patalpas;

– Vengti artimo sąlyčio su visais, kam yra pasireiškę kvėpavimo takų ligos simptomai, pavyzdžiui, kosulys, čiaudulys.

Medicininės kaukės rekomenduojamos pacientams, kurie kosėja ir čiaudi, kad sulaikytų su lašeliais viruso plitimą aplinkoje. Atkreipiame dėmesį, kad jos viruso nesulaiko ir tuo pačiu neapsaugo nuo užsikrėtimo, jei yra artimas kontaktas.

Rankų plovimas yra svarbiausia profilaktinė priemonė, norint išvengti susirgimo. Rankas reikėtų plauti dažnai ir kruopščiai su vandeniu ir muilu bent 20 sekundžių. Jei muilo ir vandens nėra, taip pat galima naudoti alkoholio pagrindu pagamintą rankų antiseptiką su ne mažiau kaip 60 proc. alkoholio. Virusas į organizmą gali patekti per akis, nosį ir burną, todėl nerekomenduojama liesti veidą neplautomis rankomis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija dėl koronaviruso čia.

k_rek1

k_rek2

k_rek3

__________________________________________________________________

G4

Sportininkai Drakono metus sutinka pergalėmis

Futbolininkai    Sakoma, kad viščiukus reikia skaičiuoti rudenį, tačiau mūsų mokyklos jaunieji sportininkai, išnaudodami žiemos vėlavimą, šią taisyklę paneigė. Jie savo taurių ir medalių kolekciją papildė prieš Naujųjų metų pradžią.

    Gimę 1994 m. ir jaunesni sportininkai rajono atvirose lauko futbolo lygos pirmenybėse , kurios prasidėjo dar pavasarį (apie tai jau rašėme) ir finišavo šį mėnesį, užėmė pirmąją vietą. Lygos sezono uždarymo proga gruodžio 9 dieną Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje vyko salės futbolo varžybos sporto centro taurei laimėti. Ir čia mūsų mokyklos jaunieji futbolininkai neturėjo sau lygių. Taigi į mokyklą jie parvežė net dvi taures.

    Lapkričio 30 dieną toje pačioje sporto salėje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajoninės futbolo varžybos. Jose dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda, kurią sudarė penktokai Gabrielius Petuchovas, Matas Petuchovas, Gvidas Vaitonis, Laura Vizbickaitė, šeštokai Matas Beleckas, Paulius Talaišis, Aurelijus Petrauskas, septintokai Marius Buivydas, Aidas Sriubiškis, Nojus Petuchovas, Džordanas Vilimas (komandos kapitonas). Jie, taip pat užėmę pirmąją vietą, į mokyklą parvežė dar vieną rajono sporto centro taurę.

    Gruodžio 14 dieną to pačios sporto salės sienos šiai komandai vėl atnešė sėkmę. Čia vykusiame prevenciniame turnyre „Vietoj gatvės – futbolas“ jie vėl buvo pirmieji. Antrąją vietą užėmė Rudilių J.Laužiko pagrindinės mokyklos, trečiają – Kupiškio P.Matulionio progimnazijos jaunieji futbolininkai. Geriausiu turnyro vartininku pripažintas Aidas Sriubiškis, o Laura Vizbickaitė apdovanota specialiu prizu.

    Metų sporto renginių kalendoriaus renginius užbaigė mokyklos sporto salėje gruodžio 17 d. surengtas tradicinis Kalėdinis krepšinio turnyras seniūnijos taurei laimėti. Čia visą dieną varžėsi penkios sportininkų komandos iš Skapiškio, Laičių, Kandrėnų, Naivių ir Kreipšių. Paaiškėjo, kad stipriausi seniūnijos krepšininkai gyvena Kandrėnuose, antrą vietą užėmė Naivių, trečią – Kreipšių, ketvirtą - Skapiškio, penktą – Laičių krepšininkai.

    Sveikiname visus mokyklos sportininkus su Naujais Metais bei tikimės, kad gražios pergalių tradicijos tęsis ir kitais metais.

Futbolininkai taures

 

Iki vasaros atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Malda turi likti be atsako, priešingu atveju ji nebebus malda o taps susirašinėjimu."
O.Vaildas

Šiandien

Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena
Tarptautinė bučinių diena
Keptų viščiukų diena

   pavasaris2

Vardadieniai:

Marija, Nervydas, Ginvilė, Dominyka, Domė, Mindaugas, Nervilė, Nervilas, Nerilė, Nerilis

Saulė     sun

teka 04:51, leidžiasi 21:56

dienos ilgumas 17.05

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 261 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 18.206.238.176

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

297009
ŠiandienŠiandien1
VakarVakar1756
Šią savaitęŠią savaitę1
Šį mėnesįŠį mėnesį12165
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle