2019 m. Liepos 16 d. Antradienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosSkapiškėnai respublikiniame projekte

Jautiesi liūdnas, vienišas, bejėgis, nežinai, kaip išspręsti sunkumus? O gal šeimos narys, draugas, bendraklasis,

pažįstamas pastaruoju metu užsisklendęs ar prislėgtas?

Nebijok pasikalbėti, pasitarti su psichologu apie tai, kas tau svarbu. Kalbėtis galima apie tavo rūpesčius, nerimą, problemas. Kalbėdamas geriau suprasi išgyvenimus, galėsi juos aptarti, atrasti daugiau pasirinkimų, ką gali daryti.

Drąsiai skambink.

Nemokama psichologų pagalba Kupiškio rajone

Valija Šap, tel. 8 699 25969

Alina Spaičienė , tel. 8 622 16832

Nemokama emocinė parama telefonu ir internetu:

Vaikų linija tel. 116 123; www.vaikulinija.lt

Jaunimo linija 8 800 28888; www.jaunimolinija.lt

Tėvų linija tel. 8 800 90 012 (17.00-21.00 val. pirmadieniais-penktadieniais)

Vilties linija tel. 116 123 (suaugusiems)

NEUŽSISKLĘSK IR NEKENTĖK VIENAS

_____________________________________________________________

G4

______________________________________________________________________

Grybų karas

______________________________________________________________________

Kalėdinė daina (2017 m.)

______________________________________________________________________

„Katės namai“

______________________________________________________________________

„Mokyklos garbė – 2017“

______________________________________________________________________

Paragauk Kalėdų!

______________________________________________________________________

Snieguolės žiemą

______________________________________________________________________

Skapiškėnai respublikiniame projekte

Str0    Šių metų rugsėjo – lapkričio mėnesiais mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Jie garsino Šimonis. Kunigas ir poetas A. Strazdas“. Jį sumanė ir vykdė Kupiškio r. Šimonių mokykla.

Projekte dar dalyvavo Karsakiškio (Panevėžio r.), Papilio (Biržų r.),  Kamajų (Rokiškio r.) ir Subačiaus (Kupiškio r.) mokyklos.

   Rugsėjo 25 dieną mūsų mokyklos mokinių komanda kartu su kitomis projekte dalyvaujančių mokyklų komandomis lankėsi prie Šimonių  bažnyčios, Raukštonių, Inkliuzų, Lipkiškių kaimuose, kurie susiję su A. Strazdu, dalyvavo dailės plenere.

  Spalio 15 d. dalyvavome Subačiaus gimnazijoje vykusioje Dainų ir poezijos popietėje. Į ją susirinkusios projekte dalyvaujančios mokyklos rodė kompozicijas, skirtas A. Strazdui. Mūsų mokyklos 6 ir 7 klasių mergaitės – būrelio „KILK“ narės -  atliko kompoziciją „Oi, tu Strazde, Strazdeli...“ Kaip garso operatorius joms talkino septintokas Jorūnas.

   Lapkričio 21 dieną projekto dalyviai susitiko Kamajuose. Mūsų mokyklos 7 klasės mokiniai kartu su kitų mokyklų mokiniais atidžiai klausėsi Kamajų gimnazistų, kurie, pritardami kanklėmis, pasakojo apie kunigą ir poetą Strazdelį. Po to žiūrėjo kamajiečių sukurtą dokumentinį filmą apie A. Strazdą.  Projekto dalyviai aplankė miestelio aikštėje stovintį paminklą Strazdeliui, nuvyko prie jo kapo, apžiūrėjo Salų dvarą ir parką.

   O lapkričio 29 dieną Šimonių mokykloje vyko baigiamoji konferencija. Joje pranešimą „Strazdelis Skapiškyje“ skaitė ir mūsų mokyklos septintokės A. Matusevičiūtė ir G. Tijušaitė. Skaidres demonstravo jų bendraklasis V. Rakalskis. Konferencijos metu salė buvo papuošta mokyklų išrašytomis ir išpieštomis medinėmis lentomis, kuriose atsispindėjo A. Strazdo gyvenimo etapai įvairiose Lietuvos vietovėse. Šimonių mokykloje buvo eksponuojami ir dailės plenero metu sukurti darbai. Smagu buvo tarp gražiausių darbų išvysti  ir mūsų mokyklos mokinių O. Aleknaitės (8 kl.) ir A. Matusevičiūtės (7 kl.) piešinius, G. Tijušaitės (7 kl.) dailyraštį.

   Visos projekte dalyvavusios mokyklos buvo apdovanotos padėkos raštais, saldžiais prizais – šakočiais – ir 2019 m. kalendoriais, kuriuose puikavosi projekte dalyvavusių mokinių piešiniai, tarp kurių -  ir Orintos kūrybinis darbas. Projekte buvo  smagu ir įdomu dalyvauti. Pasisėmėme žinių, gėrėjomės kitų darbais, džiaugėmės savo ir kitų sėkme.

  Ačiū projekte dalyvavusiems ir garbingai mokyklai atstovavusiems mokiniams bei jiems  talkinusiems  mūsų mokyklos mokytojams: L. Stanislovaitytei-Bukauskienei, R. Stanienei, S. Guginienei, L. Riaubienei, V. Kaušakiui, R. Jankevičiui.

Mokytoja Auksė Jankevičienė

Str1

Str2

Str3

Str4

 

Iki mokslo metų pabaigos liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Kas nieko nežino, tas priverstas viskuo tikėti."
M.fon Ešenbah

Šiandien

Škaplierinė, prapjovos
Vaikų apkabinimo diena

   pavasaris2

Vardadieniai:

Vaigaudas, Danguolė, Faustas, Marija

Saulė     sun

teka 05:03, leidžiasi 21:46

dienos ilgumas 16.43

  moon  Delčia


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 180 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 54.81.220.239

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

191623
ŠiandienŠiandien176
VakarVakar2889
Šią savaitęŠią savaitę3065
Šį mėnesįŠį mėnesį46081
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle