PradžiaNaujienosIškovotos dvi antros vietos mažojo futbolo varžybose

________________________________________________________________________

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokinių ir klasių skaičių 2023–2024 mokslo metais

G4

Iškovotos dvi antros vietos mažojo futbolo varžybose

FF0    Gruodžio 13 dieną Povilo Matulionio progimnazijos sporto salėje vyko Kupiškio r. mokyklų žaidynių mažojo futbolo 5x5 varžybos. Susirinko komandos net iš penkių mokyklų:

Skapiškio, Noriūnų, Šimonių, Salamiesčio, Alizavos. Futbolo aikštelėje varžėsi atskirai berniukų ir mergaičių komandos.

Mergaičių mažojo futbolo 5x5 varžybose I vietą iškovojo Alizavos pagrindinės mokyklos mokinės, II vietą laimėjo Skapiškio pagrindinės mokyklos komanda, o trečia vieta atiteko Salamiesčio pagrindinės mokyklos sportininkėms.

Berniukų mažojo futbolo 5x5 varžybose I vietą laimėjo Salamiesčio pagrindinės mokyklos komanda, II vietą  -  Skapiškio pagrindinės mokyklos berniukai, III vieta atiteko Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos žaidėjams. Ketvirtoje vietoje liko Šimonių pagrindinės mokyklos komanda.

Mūsų mokyklai šiose varžybose atstovavo: Elija Petuchovaitė (5 kl.), Emilija Petuchovaitė (5 kl.), Agnė Matusevičiūtė (7 kl.), Deimantė Rudokaitė (7 kl.), Eglė Jasiūnaitė (8 kl.), Gabrielė Dilytė (8 kl.), Titas Bakanas (6 kl.), Mantas Juzėnas (6 kl.), Dovydas Uldukis (6 kl.), Darius Rudokas (6 kl.), Edgaras Damašas (6 kl.), Vakaris Rakalskis (7 kl.). Sveikiname prizininkus.