2019 m. Balandžio 21 d. Sekmadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosNaktis mokykloje „Kartu smagu“

G4

______________________________________________________________________

Grybų karas

______________________________________________________________________

Kalėdinė daina (2017 m.)

______________________________________________________________________

„Katės namai“

______________________________________________________________________

„Mokyklos garbė – 2017“

______________________________________________________________________

Paragauk Kalėdų!

______________________________________________________________________

Snieguolės žiemą

______________________________________________________________________

Naktis mokykloje „Kartu smagu“

06-NightSch    Birželio 1 dieną jau penktus metus į mokyklą praleisti laiką kartu rinkosi esami ir buvę mūsų mokiniai. Šiais metais pas mus naktinėti atvyko ir 11 mokinių iš Panemunėlio pagrindinės mokyklos. Naktis prasidėjo stadione,

klausantis Evelinos Žiaugrytės, 5 kl. mokinės, atliekamos dainos. Susirinkusiesiems sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Audronė Liudvinavičienė. Ji pasididžiuodama pasidžiaugė, kad mūsų mokykla laimėjo rajoninį konkursą „Gera mokykla 2017“.

  Po to visi išsiskirstė dalyvauti pasirinktose veiklose. Dailės studijai vadovavo mokytoja Lina Riaubienė. Šių užsiėmimų metu dalyviai lipdė iš molio. Norintieji sportuoti dalyvavo estafetėse. Joms vadovavo mokytoja Oksana Morkvėnienė. Lauko virtuvėje kunkuliavo verdama sriuba, gardžiai kepėjo kepamos dešrelės. Šiuos darbus organizavo mokytojos: Nijolė Greibuvienė, Nijolė Bagdonavičienė, Skaistė Bakanienė, o joms pagelbėjo grupelė 6 kl. mergaičių.

  Po sočios vakarienės visi buvo pakviesti į orientacines varžybas, kurioms užduotis parengė mokytoja Rasa Kaušakienė. Suėjus į mokyklą, buvo skirta valanda pačių mokinių organizuotoms ir vedamoms veikloms.

  Po jų vieni žiūrėjo filmus, kiti žaidė stalo žaidimus ar galėjo išmėginti akies taiklumą šaudant iš pneumatinio šautuvo. Šiam užsiėmimui vadovavo policijos pareigūnas Ričardas Kiaulėnas. Naktį mokiniai dar žaidė krepšinį, stalo tenisą. Sportininkams draugiją palaikė  mokytojas Rimvidas Jankevičius. Aktyviausi renginio dalyviai ūžė iki pat ryto, kol atėjo metas skirstytis.

Socialinė pedagogė Rita Kiaulėnienė

 

Iki Pavasario atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Matyti lengva, sunkiau numatyti."
Bendžaminas Franklinas

Šiandien

Česnako diena
Duok penkis (Hi5) diena

   pavasaris3

Vardadieniai:

Leonas, Leontina, Eirimas, Aistė, Simonas, Laisvūnas, Laisvūnė

Saulė     sun

teka 06:08, leidžiasi 20:29

dienos ilgumas 14.21

  moon  Delčia


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 116 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 18.234.236.14

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

171316
ŠiandienŠiandien2423
VakarVakar2501
Šią savaitęŠią savaitę13890
Šį mėnesįŠį mėnesį46922
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle