2020 m. Liepos 5 d. Sekmadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosKad saugiai nukeliautume į mokyklą

Aktuali informacija

 

Pranešimas apie Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ir Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos reorganizavimo sąlygų parengimą

 Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos  reorganizavimo prisijungimo būdu prie Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos sąlygos

_________________________________________________________________

Informacija mokiniams ir tėvams

1. Nuotolinis mokymas pradedamas nuo 2020 m. kovo 30 d. ir tęsis iki karantino pabaigos.

2. Pagrindinė komunikavimo priemonė - TAMO dienynas. Naudojamos ir kitos bendravimo priemonės (,,Faceboook“, ,,Messenger“, ,,Skype“, elektroninis paštas, telefonai ir kt.).

3. Nuotolinis mokymas vyks pagal esamą pamokų tvarkaraštį.

4. Mokiniai kiekvieną dieną privalo susipažinti su TAMO dienyne mokytojų pateikta informacija ir medžiaga mokymuisi, atlikti nurodytas užduotis. Informacija ir medžiaga mokymuisi bus įvedama į TAMO dienyną iš vakaro (pvz., medžiaga antradienio pamokoms – pirmadienį).

5. TAMO dienyne bus nurodyta pamokos tema, klasės darbų skiltyje nurodyta ką, kur, kada ar iki kada ir kaip mokinys turi atlikti. Namų darbų skiltyje bus pateikta užduotis vertinimui (kaupiamajam ar kt.). Užduotis mokinai turės atlikti iki nurodytos datos.

6. Dėl užduočių atlikimo mokinai ir tėvai gali konsultuotis su mokytojais pagal tos dienos pamokų tvarkaraštį (iki 15 val.) arba su mokytoju suderintu laiku.

7. Dėl mokomosios medžiagos pateikimo, dėl virtualių mokymo ir bendravimo aplinkų naudojimo, techninių trukdžių pagalbos kreiptis į skaitmeninių technologijų administratorių (IKT koordinatorių) Rimvidą Jankevičių kiekvieną dieną 10-16 val. el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

8. Visais rūpimais klausimais kreiptis į direktorę (tel. 8 62023220, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ).

Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ugdymo proceso nuotoliniu būdu taisyklės

Direktorė Birutė Zaborskienė

___________________________________________________________

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos dėl koronaviruso Lietuvos gyventojams

– Dažnai plauti rankas su šiltu vandeniu ir muilu;

– Neliesti rankomis veido ir akių, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);

– Laikytis saugaus maisto ruošimo (ypač naudojant termiškai neapdorotą mėsą, kiaušinius);

– Vėdinti patalpas;

– Vengti artimo sąlyčio su visais, kam yra pasireiškę kvėpavimo takų ligos simptomai, pavyzdžiui, kosulys, čiaudulys.

Medicininės kaukės rekomenduojamos pacientams, kurie kosėja ir čiaudi, kad sulaikytų su lašeliais viruso plitimą aplinkoje. Atkreipiame dėmesį, kad jos viruso nesulaiko ir tuo pačiu neapsaugo nuo užsikrėtimo, jei yra artimas kontaktas.

Rankų plovimas yra svarbiausia profilaktinė priemonė, norint išvengti susirgimo. Rankas reikėtų plauti dažnai ir kruopščiai su vandeniu ir muilu bent 20 sekundžių. Jei muilo ir vandens nėra, taip pat galima naudoti alkoholio pagrindu pagamintą rankų antiseptiką su ne mažiau kaip 60 proc. alkoholio. Virusas į organizmą gali patekti per akis, nosį ir burną, todėl nerekomenduojama liesti veidą neplautomis rankomis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija dėl koronaviruso čia.

k_rek1

k_rek2

k_rek3

__________________________________________________________________

G4

Kad saugiai nukeliautume į mokyklą

Saugus-kelias    Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, rugsėjo mėnesį, Lietuvoje buvo vykdoma akcija „Saugus kelias į mokyklą“. Į pamokas ir iš jų skubantys mokiniai turėjo vėl prisiminti saugaus elgesio kelyje taisykles.

   Pirmomis mokslo metų dienomis, žmogaus saugos pamokų metu, mokiniai išklausė saugaus elgesio kelyje instruktažus, pasidalijo atostogų įspūdžiais bei pastebėjimais, kaip elgiasi eismo taisykles primiršę bendraamžiai. Taip pat susitiko su „Amsiu“, išklausė policijos pareigūno R. Tubelio paskaitos apie deramą elgesį kelyje, atšvaitų svarbą.

   Kad neįvyktų nelaimė,  patys turime drausmingai elgtis  bei padėti draugams išvengti pavojingų situacijų gatvėse ir keliuose. Šiuo tikslu ir buvo organizuojamas budėjimas vietose, kur mokiniai laukia autobuso, įlipa, išlipa iš jo, pereina gatvę. Ryškiomis liemenėmis vilkintys budėtojai, vadovaujami mokytojos N. Greibuvienės,  atkreipė visų eismo dalyvių dėmesį. Jie stebėjo į pamokas skubančius mokinius,  priminė, kuria kelio puse dera eiti, kai nėra šaligatvio, kaip pereiti gatvę. Daug sykių rytais prie kelio į mokyklą budėjo ir policijos pareigūnas R. Kiaulėnas.  Pravažiuojančių automobilių vairuotojai nepriekaištingai laikėsi eismo taisyklių, o mokiniai jautėsi pakankamai saugūs, elgėsi drausmingai. Pasibaigus pamokoms, budėtojai stebėjo laukiančiuosius autobuso, aiškino, kaip įlipti ir išlipti iš jo, kada pereiti į kitą kelio pusę.

   Nuo vyresniųjų klasių budėtojų neatsiliko ir pradinukai. Būrelio „Trys švieselės“ nariai, vadovaujami mokytojos  D. Notkuvienės, pasklido po Skapiškio gatves. Ryškiaspalvėmis liemenėmis vilkinčių vaikų būrelis vairuotojams ir kitiems eismo dalyviams  priminė, kad kelyje visiems reikia elgtis atsakingai. Būrelio nariai aplankė visus pradinukus. Priminė apie saugų elgesį iš namų į mokyklą ir iš mokyklos į namus. Pasakojo apie atšvaitų reikalingumą tamsiu paros metu. Pakartojo saugaus elgesio taisykles. Palinkėjo būti saugiems kelyje.

   Po pamokų būrelio nariai budėjo prie geltonojo autobusiuko. Mokė vaikus, kaip laukti autobuso, priminė, kas pirmiausia turi į jį įlipti ir kaip jame elgtis.

 Mokiniams, dalyvavusiems susitikimuose su policijos atstovais, budėjusiems gatvėse, aktyviai įsijungusiems  į visoje šalyje vykusią akciją, buvo išdalyti lankstinukai, atvirukai, primenantys, kaip tinkamai elgtis kelyje. Informacija apie Skapiškio gatvėse budėjusių akcijos dalyvių skaičių ir budėjimo laiką  buvo pateikta akcijos organizatoriams Vilniuje.

   Saugių mokslo metų !

Saugus kelias į mokyklą 2015

 

Iki vasaros atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Visų sunkiausia yra pažinti save, visų lengviausia yra patarinėti kitiems."
Talis

Šiandien

Žemės afelis
Darboholikų diena
Bikini diena
Klonuotų sutvėrimų diena

   pavasaris2

Vardadieniai:

Antanas, Butginas, Mantmilė, Karolina, Filomena

Saulė     sun

teka 04:50, leidžiasi 21:57

dienos ilgumas 17.07

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 279 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 18.206.238.176

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

296907
ŠiandienŠiandien732
VakarVakar2275
Šią savaitęŠią savaitę17772
Šį mėnesįŠį mėnesį11140
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle