2020 m. Liepos 6 d. Pirmadienis

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

PradžiaNaujienosBaigėsi projektas „Metai su Kristijonu Donelaičiu“

Aktuali informacija

 

Pranešimas apie Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ir Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos reorganizavimo sąlygų parengimą

 Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos  reorganizavimo prisijungimo būdu prie Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos sąlygos

_________________________________________________________________

Informacija mokiniams ir tėvams

1. Nuotolinis mokymas pradedamas nuo 2020 m. kovo 30 d. ir tęsis iki karantino pabaigos.

2. Pagrindinė komunikavimo priemonė - TAMO dienynas. Naudojamos ir kitos bendravimo priemonės (,,Faceboook“, ,,Messenger“, ,,Skype“, elektroninis paštas, telefonai ir kt.).

3. Nuotolinis mokymas vyks pagal esamą pamokų tvarkaraštį.

4. Mokiniai kiekvieną dieną privalo susipažinti su TAMO dienyne mokytojų pateikta informacija ir medžiaga mokymuisi, atlikti nurodytas užduotis. Informacija ir medžiaga mokymuisi bus įvedama į TAMO dienyną iš vakaro (pvz., medžiaga antradienio pamokoms – pirmadienį).

5. TAMO dienyne bus nurodyta pamokos tema, klasės darbų skiltyje nurodyta ką, kur, kada ar iki kada ir kaip mokinys turi atlikti. Namų darbų skiltyje bus pateikta užduotis vertinimui (kaupiamajam ar kt.). Užduotis mokinai turės atlikti iki nurodytos datos.

6. Dėl užduočių atlikimo mokinai ir tėvai gali konsultuotis su mokytojais pagal tos dienos pamokų tvarkaraštį (iki 15 val.) arba su mokytoju suderintu laiku.

7. Dėl mokomosios medžiagos pateikimo, dėl virtualių mokymo ir bendravimo aplinkų naudojimo, techninių trukdžių pagalbos kreiptis į skaitmeninių technologijų administratorių (IKT koordinatorių) Rimvidą Jankevičių kiekvieną dieną 10-16 val. el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

8. Visais rūpimais klausimais kreiptis į direktorę (tel. 8 62023220, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ).

Kupiškio r. Skapiškio pagrindinės mokyklos ugdymo proceso nuotoliniu būdu taisyklės

Direktorė Birutė Zaborskienė

___________________________________________________________

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos dėl koronaviruso Lietuvos gyventojams

– Dažnai plauti rankas su šiltu vandeniu ir muilu;

– Neliesti rankomis veido ir akių, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);

– Laikytis saugaus maisto ruošimo (ypač naudojant termiškai neapdorotą mėsą, kiaušinius);

– Vėdinti patalpas;

– Vengti artimo sąlyčio su visais, kam yra pasireiškę kvėpavimo takų ligos simptomai, pavyzdžiui, kosulys, čiaudulys.

Medicininės kaukės rekomenduojamos pacientams, kurie kosėja ir čiaudi, kad sulaikytų su lašeliais viruso plitimą aplinkoje. Atkreipiame dėmesį, kad jos viruso nesulaiko ir tuo pačiu neapsaugo nuo užsikrėtimo, jei yra artimas kontaktas.

Rankų plovimas yra svarbiausia profilaktinė priemonė, norint išvengti susirgimo. Rankas reikėtų plauti dažnai ir kruopščiai su vandeniu ir muilu bent 20 sekundžių. Jei muilo ir vandens nėra, taip pat galima naudoti alkoholio pagrindu pagamintą rankų antiseptiką su ne mažiau kaip 60 proc. alkoholio. Virusas į organizmą gali patekti per akis, nosį ir burną, todėl nerekomenduojama liesti veidą neplautomis rankomis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija dėl koronaviruso čia.

k_rek1

k_rek2

k_rek3

__________________________________________________________________

G4

Baigėsi projektas „Metai su Kristijonu Donelaičiu“

KD  Visus 2014 metus, paskelbtus K. Donelaičio metais, mokykloje vyko projektas „Metai su Kristijonu Donelaičiu“, skirtas mūsų grožinės literatūros pradininko  300 – osioms  gimimo metinėms.

   Buvo gilinamasi į poeto biografiją, asmenybę ir kūrybą, rengiami trumpi pranešimai, mokomasi raiškiai skaityti  poemos „Metai“ ištraukas, dailyraščiu rašomos šios poemos ištraukos išryškinant, išdailinant pirmąsias raides, piešiami poeto inicialai, dalyvaujama viktorinoje.

   Gruodžio 12 dieną 5 – 10 klasių mokiniai rinkosi į baigiamąjį projekto renginį – literatūrinį rytmetį „Skaitau K. Donelaitį“. Renginys pradėtas poeto Justino Marcinkevičiaus kalbos, pasakytos minint K. Donelaičio 275 –ąsias gimimo metines, ištrauka. Po to svarbiausius K. Donelaičio biografijos faktus visiems priminė aštuntokai Gabrielius ir Paulius, ryškiausius asmenybės bruožus – dešimtokas Lukas, o poeto kūrinius pristatė dešimtokė Indrė.

   Renginio metu buvo pasidžiaugta aktyviu mokinių dalyvavimu viktorinoje „Ką žinau apie Kristijoną Donelaitį?“, paskelbti jos nugalėtojai: I. Baltrūnas ir L. Giedrys (5 kl.), T. Kurkauskas ir A. Šyba (6 kl.), A. Pačebutaitė, S. Lapeikytė ir A. Peciukonytė (7 kl.), E. Lesmonavičiūtė, L.Puciataitė ir I. Giedrytė (8 kl.), R. Jasiūnas (9 kl.), L. Andrijauskas, I. Rimskytė ir E. Dilys (10 kl.). Jiems  įteikti prizai.

   Po to paraginta prisiminti žymiąją poemą „Metai“ ir raiškiai perskaityti poeto plunksna kadaise užrašytus ir iš sakyklos Tolminkiemyje skaitytus žodžius. Ištraukas iš „Pavasario linksmybių“ skaitė aštuntokai Ligita, Gabrielius ir Irena, iš „Vasaros darbų“ – dešimtokas Lukas ir devintokė Skirmantė, iš „Rudenio gėrybių“ – šeštokai Aušrinė, Tomas ir Augustas, o iš „Žiemos rūpesčių“ – septintokai Edgaras, Neringa ir Giedrius.

   Savo mintis ir įspūdžius  išsakė literatūrinio rytmečio viešnia dr. A. Vasiliauskienė. Baigiantis renginiui, projektą organizavusios lietuvių kalbos mokytojos N. Bagdonavičienė ir A. Jankevičienė padėkojo talkinusiai  dailės mokytojai L. Riaubienei, visiems  projekto dalyviams, teigė, kad, projektui pasibaigus, su Kristijonu Donelaičiu nesiskirsime: poeto tekstus vėl skaitysime, jais remsimės, rašydami rašinius, cituosime. O pabaigoje visi: ir mokiniai, ir mokytojai – kartu smagiai deklamavo: „Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą...“

   Plačiau apie renginį galite paskaityti laiktaštyje „Lietuvos aidas“ (2014-12-20, Nr. 283,284,285) arba čia.  

Kristijonas Donelaitis

 

Iki vasaros atostogų liko:

Please update your Flash Player to view content.

Pamokų laikas

1  8.00 - 8.45
2  8.55 - 9.40
3  9.50 - 10.35
 1 ilgoji pertrauka
4  11.05 - 11.50
 2 ilgoji pertrauka
5  12.10 - 12.55
6  13.05 - 13.50
7  14.00 - 14.45

 

SPM

Dienos citata

"Visos mūsų svajonės galų gale išsipildo, tik jos būna tokios iškreiptos, kad jų neatpažįstame."
F.Dostojevskis

Šiandien

Žemės afelis
Darboholikų diena
Bikini diena
Klonuotų sutvėrimų diena

   pavasaris2

Vardadieniai:

Antanas, Butginas, Mantmilė, Karolina, Filomena

Saulė     sun

teka 04:50, leidžiasi 21:57

dienos ilgumas 17.07

  moon  Pilnatis


Kryptis Lietuva

ED

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Lankytojai

Dabar svetainėje 264 svečių ir narių nėra

Jūs naudojate:

IP adresas: 18.206.238.176

Operacinė sistema: Search Bot
Naršyklė: unknown unknow

Lankytojų statistika

297007
ŠiandienŠiandien1733
VakarVakar2275
Šią savaitęŠią savaitę18773
Šį mėnesįŠį mėnesį12141
Prisijungę:
-

Prisijunkmoodle